Site icon MenWorld.pl

Galaxy AI będzie dostępny na tych modelach. Załapiesz się?

Premiera Samsung Galaxy S24, S24+ oraz Galaxy S24 Ultra.

Premiera Samsung Galaxy S24, S24+ oraz Galaxy S24 Ultra. Fot. MenWorld

Wraz z premierą najnowszych smartfonów z serii Galaxy S24 zadebiutowało także Galaxy AI, które jest kluczowym elementem oprogramowania One UI 6.1. Sztuczna inteligencja trafi także na starsze modele. Czy twój telefon zalicza się do tego grona? Sprawdź!

Galaxy AI najważniejszą funkcją producenta

Sztuczna inteligencja napędza co raz więcej urządzeń, dlatego też południowokoreański producent postawił na rozwój tej technologii i pierwsze efekty prac można zobaczyć już w najnowszej wersji systemu One UI 6.1.

Przeczytaj także: Test Motorola razr 40 ultra – stylowy, ale czy coś więcej?

Najnowsze smartfony z serii Galaxy S24, wyposażone w Galaxy AI, mają pomagać w codziennych czynnościach związanych z użytkowaniem smartfona. Sztuczna inteligencja ma działać w przypadku edycji obrazów, tłumaczeń, wyszukiwania i wielu innych rzeczy. Nie będzie to jednak technologia zarezerwowana jedynie dla najnowszych urządzeń południowokoreańskiego producenta, ponieważ Samsung AI trafi także na starsze modele.

"Rodzina" Galaxy S24.; Galaxy AI będzie dostępny na tych modelach. Załapiesz się?
“Rodzina” Galaxy S24. Fot. MenWorld

Na jakie modele trafi SI Samsunga?

Rzecz jasna Galaxy AI jest nieodłącznym elementem najnowszej serii smartfonów Galaxy. Modele Galaxy S24, Galaxy S24+ i Galaxy S24 Ultra natywnie pracują na najnowszej wersji systemu Android 14 z autorską nakładką One UI 6.1 i to właśnie na tych modelach sztuczna inteligencja będzie oferowała najwięcej, ponieważ jest ona zaimplementowana także w hardware urządzeń.

Premiera Samsung Galaxy S24, S24+ oraz Galaxy S24 Ultra.; Galaxy AI będzie dostępny na tych modelach. Załapiesz się?
Galaxy AI będzie dostępny na tych modelach. Załapiesz się? Fot. MenWorld

Samsung oficjalnie przyznał, że ich AI trafi na starsze urządzenia, co potwierdzono na łamach serwisu Android Authority:

Wiele funkcji Galaxy AI wprowadzonych w Galaxy S24, będzie także dostępnych w poprzednich modelach, w tym w serii Galaxy S23, Galaxy S23 FE, Galaxy Z Fold 5 i Flip 5 oraz Galaxy Tab S9. Funkcje te trafią do tych urządzeń w pierwszej połowie 2024 roku. Więcej szczegółów wkrótce.

Samsung na łamach serwisu Android Authority

Wnioskując po oficjalnym komunikacji Samsunga, starsze modele nie otrzymają wszystkich funkcji, które oferuje najnowsza seria smartfonów Galaxy S24. Dobrze jednak wiedzieć, że producent nie zapomniał w tym przypadku o swoich starszych urządzeniach.

Premiera Samsung Galaxy S24, S24+ oraz Galaxy S24 Ultra.; Galaxy AI będzie dostępny na tych modelach. Załapiesz się?
Galaxy AI będzie dostępny na tych modelach. Załapiesz się? Fot. MenWorld

Źródło: Android Authority

Exit mobile version