Galaxy S24 Ultra będzie jak Nokia 3310. Nie zniszczysz go!
88
Views

Premiera Samsunga Galaxy S24 Ultra zbliża się do nas wielkimi krokami. Podczas styczniowego wydarzenia możemy spodziewać się więc naprawdę ciekawej prezentacji. Najnowsze plotki sugerują, że flagowiec koreańskiego producenta będzie oferował tytanową konstrukcję, która ma być mocniejsza od aluminiowej aż o 56 procent!

Galaxy S24 Ultra będzie naprawdę twardym graczem

Największą bolączką dzisiejszych smartfonów jest ich kruchość i podatność na uszkodzenia. Taka jest cena coraz cieńszych i smuklejszych urządzeń. Z Samsungiem Galaxy S24 Ultra może być jedna inaczej, ponieważ producent zdecydował się na wykorzystanie tytanowej ramki, która ma usztywnić smartfon i zwiększyć jego odporność na uszkodzenia.

Przeczytaj także: Kamera cofania w każdym aucie? Tak! Zobacz jakie to proste!

Tytuł jest oczywiście na wyrost, ponieważ Nokia 3310 jest niezniszczalna, jednak patrząc na to, że tytanowa rama Galaxy S24 Ultra ma być o 56 procent bardziej wytrzymała, niż jej aluminiowy odpowiednik zdecydowanie można napisać, że południowokoreański producent idzie w dobrym kierunku. To nie wszystko, ponieważ na przodzie ma zostać wykorzystana Gorilla Glass Armor, co pozwoli na zwiększenie wytrzymałości ekranu na zarysowania czy pęknięcia.

Galaxy S24 Ultra będzie jak Nokia 3310. Nie zniszczysz go!
Koncept: Technizo Concept

Styczniowa premiera zapowiada się bardzo ciekawie

Samsung chce odróżnić Galaxy S24 Ultra od konkurencji, wzmacniając jego konstrukcję i wykorzystując materiały, które mają zwiększyć jego wytrzymałość. Dlatego też południowokoreański producent zdecydował się na wykorzystanie tytanu do stworzenia konstrukcji, a na ekranie znajdzie się wytrzymałe szkło Gorilla Glass Armor.

Galaxy S24 Ultra będzie jak Nokia 3310. Nie zniszczysz go!
Koncept: Technizo Concept

Poza tym Galaxy S24 Ultra ma zostać wyposażony w baterię o pojemności 5000 mAh. W kwestiach konstrukcyjnych smartfon ma zostać wyposażony w dwa razy efektywniejsze chłodzenie i na większości rynków ma się pojawić wersja napędzana procesorem Snapdragon 8 Gen 3.

Źródło: X (Twitter)/ Koncept wyglądu telefonu: Technizo Concept

Kategoria artykułu
Urządzenia mobilne
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.