Site icon MenWorld.pl

Gdzie kupić nowego MacBooka?

Nowoczesne laptopy MacBook to sprzęty, który idealnie nadają się do pracy. Komputery można kupić w ratach zero procent, a osoby, które kontynuują naukę, mogą dodatkowo skorzystać z atrakcyjnej zniżki edukacyjnej. Nasuwa się więc pytanie. Gdzie kupić nowego MacBooka? Podpowiadamy.

Oferta MacBooków jest bardzo zróżnicowana, dzięki czemu można dobrać sprzęt idealnie odpowiadający oczekiwaniom klientów. Jeżeli chcesz uzyskać pomoc w zakupie takiego komputera, zajrzyj na stronę sklepu internetowego, który ma w ofercie laptopy Apple, iPhone i inne urządzenia z jabłuszkiem.

Najważniejsze zalety MacBooków

Komputery z rodziny MacBook to oczywisty wybór dla osób, które korzystały wcześniej z telefonów Apple lub innych urządzeń. Atutem takiego połączenia jest bezproblemowa komunikacja na przykład pomiędzy tabletem a laptopem. Laptopy te mają jednak wiele zalet, więc ich zakup mogą rozważyć również osoby, które nigdy nie korzystały z produktów Apple. Użytkownicy chwalą sobie bezproblemowe działanie niezależnie od tego, czy chodzi o zwykłe przeglądanie stron internetowych, projektowanie, prace biurowe czy jeszcze inne zadania. Każdy MacBook ma doskonale zaprojektowaną klawiaturę oraz gładzik obsługujący gesty. To poprawia komfort podczas pracy i eliminuje konieczność korzystania z zewnętrznej klawiatury oraz myszki.

Gdzie kupić nowego MacBooka? Najlepsze MacBooki w przystępnych cenach

Niektórzy klienci mają problem ze znalezieniem dla siebie idealnego MacBooka. Dlaczego? Ponieważ producent umożliwia wybór jednego z wielu modeli, a dodatkowo można je dowolnie konfigurować (ilość pamięci RAM, pojemność dysku, kolor). Zestawienie laptopów, które zapewnią wysoki komfort pracy, znajdziesz w zakładce MacBooki Pro 13 M1. Przy każdym produkcie dostępna jest informacja, z jakich promocji można skorzystać przy jego zakupie. Na przykład mowa o wspomnianych ratach 0% lub zniżce edukacyjnej.

MacBook Pro 13 z 16GB RAM

Jeżeli chcesz mieć pewność, że MacBook posłuży ci przez wiele lat, wybierz któryś z najnowszych modeli. Dużą popularnością wśród klientów cieszy się model Macbook Pro 13 z procesorem Apple M1 i 16GB RAMu, który objęty jest 12-miesięczną gwarancją. Klienci mogą dodatkowo wykupić przedłużoną ochronę. Jest ona dostępna na okres od 1 do 3 lat. Opcja ta polecana jest osobom, które planują często używać MacBooka. Przy okazji warto dokupić dodatkowe akcesoria, które ułatwią pracę. Przykładem może być rozdzielacz portu USB oraz klawiatura numeryczna, którą można połączyć z laptopem Apple przez Bluetooth. To pozwala uniknąć dodatkowych kabli na biurku.

Exit mobile version