Google Pixel 7 Ultra w nowych przeciekach! Ekran 2K i wiele więcej!

Google Pixel 7 Ultra i Pixel Fold to dwa flagowe smartfony, które pojawią się na rynku w ciągu najbliższych miesięcy. Najnowsze informacje potwierdzają produkcję obu modeli oraz zdradzają, czego możemy się po nich spodziewać.

Kilka wieści na temat składanego Pixela od Google

Google będzie kolejnym producentem smartfonów, który wprowadzi na rynek swój składany smartfon. Google Pixel Fold ma być bezpośrednim konkurentem dla nadchodzącego Samsung Galaxy Fold 4, który zadebiutuje podczas Samsung Unpacked 2022. Wydarzenie to odbędzie się 10 sierpnia o godzinie 15:00 czasu polskiego.

Przeczytaj także: G.SKILL MD2 to nowa obudowa od producenta pamięci RAM

google pixel 6 pro google pixel 7 ultra
Google Pixel 7 Ultra w nowych przeciekach! Ekran 2K i wiele więcej!

Niestety, Digital Chat Station, które jest źródłem informacji, nie podaje zbyt wielu szczegółów na temat składanego smartfona od giganta z Mountain View. Wiemy, że będzie to w pełni składany smartfon z dużym ekranem, a nie urządzenie w stylu telefonów z klapką. Istnieją też obawy, że składany Pixel nie poprawi ekosystemu Androida 13, przez co smartfon może zostać opóźniony. Zdecydowanie więcej plotek dostaliśmy na temat Google Pixel 7 Ultra.

Czym będzie dysponował Google Pixel 7 Ultra?

Jak podaje Digital Chat Station, Google Pixel 7 Ultra będzie wyposażony w obiketyw Sony IMX787. Niemniej jednak przecieki nie są dobrze sprecyzowane i kamerę od japońskiego giganta technologicznego określa się jako tę z drugiego rzędu, ponieważ jej znaczenie nie jest obecnie znane. Przeciek mówi, że 7 Ultra będzie wykorzystywał czujnik 50 Mpix jako wieloogniskową kamerę peryskopową. Ma to być czujnik ISOCELL GN1, który znajdziemy w Pixel 7 i 7 Pro.

To nie wszystko, ponieważ przecieki mówią, że próbka inżynierska Google Pixel 7 Ultra posiada ceramiczny korpus i została wyposażona w wyświetlacz o rozdzielczości 2K. Produkcja obu smartfonów ma już trwać i zajmuje się nią Foxconn.

Nie wiadomo, kiedy gigant z Mountain View planuje wypuścić swoje nowe flagowce, jednak sugeruje się, że może się to stać w październiku.

Źródło: Weibo

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

ART FACTOR – The Pop Legacy in Post-War Italian Art. Jedyna taka wystawa w Polsce!

Jeśli jesteście fanami sztuki współczenej, to nie możecie tego...

Rosja nie zagra na Euro 2024! Sborna wyrzucona z turnieju!

Reprezentacja Sbornej, jak i wszystkie rosyjskie kluby zostały wyrzucone...

Polska w Lidze Narodów. Ta statystyka pokazuje, jak jest źle!

Polska w Lidze Narodów nie wygląda najlepiej. Wczorajsza porażka...

Pierwsi producenci już prezentują karty RTX 4090 i RTX 4080

Po wczorajszej prezentacji nowych kart graficznych od NVIDII sieć...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!