88
Views

Kolejni już producenci powiększają swoje grono produktów o kolejne to kategorie. Tym razem G.SKILL MD2 rozszerzy ofertę obudów.

G.SKILL MD2 to nowa obudowa od producenta pamięci RAM
G.SKILL MD2 to nowa obudowa od producenta pamięci RAM

Nowa obudowa wspierająca format ATX. Finalnie producent nie ogranicza swojej oferty do mniejszych obudów, które wspierały mITX oraz mATX. Producent deklaruje, że upakujemy tutaj chłodzenia procesora , które nie przekraczają 170mm i karty graficzne o maksymalnej długości 395mm. Zamontujemy także aż siedem wentylatorów 120-milimetrowych i nawet dwie chłodnice 360-milimetrowe.

Przeczytaj także: Cooler Master Sneaker X to obudowa PC w kształcie buta

G.SKILL MD2 to nowa obudowa od producenta pamięci RAM
G.SKILL MD2 to nowa obudowa od producenta pamięci RAM

Nie zabrakło także panelu bocznego, który został wykonany z hartowanego szkła o grubości 4mm i podświetlania RGB z przodu obudowy.

G.SKILL MD2 – jak jest cena nowej obudowy?

Niestety na moment publikacji newsa nie znamy ceny, dokładnych wymiarów, wagi, ani nawet dokładnej daty premiery obudowy. Wiadomo jednak, że obudowy z zabudowanym frontem to nie za dobry pomysł, szczególnie pod kątem wentylacji PCta.

Źródło: G.SKILL

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategoriihardware.

Kategoria artykułu
Hardware
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.