132
Views

Konwencjonalne obudowy komputerowe posiadają kanciaste kształty, dlatego każdy odbieg od normy jest tutaj mile widziany. Cooler Master obchodzi swoje 30. urodziny i z tej okazji postanowił wypuścić na rynek limitowane edycje swoich produktów. Najciekawszym z nich wydaje się obudowa Cooler Master Sneaker X, która ma kształt buta sportowego!

Obudowa Cooler Master Sneaker X wyróżnia się spośród tłumu

Cooler Master Sneaker X to prawdziwa gratka dla fanów niekonwencjonalnych projektów. Ta obudowa na komputer w niczym nie przypomina standardowych skrzynek na PC. Jest to nie tylko projekt dla entuzjastów, ale także miłośników obuwia sportowego. Sneaker X ma kształt prawdziwego buta, jednak na pewno różni się od niego wymiarami. 

Przeczytaj także: Silver Monkey X SMGK1000 – recenzja ciekawej klawiatury

Co prawda, dokładnych wymiarów nowej obudowy od CM nie znamy, jednak wiemy, że Cooler Master Sneaker X inspirowana była budami takich marek, jak Nike, Adidas i Balenciaga. Obudowa na pewno wygląda bardzo ciekawie i wyróżnia się od projektów, które już znajdziemy na rynku, jednak pozostaje pytanie – co w niej zmieścimy?

Co zmieści się w obudowie i kiedy będzie dostępna?

Jak sugeruje autor obudowy, Cooler Master Sneaker X jest w stanie pomieścić topowy procesor, wydajną kartę graficzną oraz chłodzenie AIO. Na wideo umieszczonym na kanale moddera JMDF odpowiedzialnego za stworzenie projektu, znajdziemy także zasilacz o mocy 600 W. Trzeba mieć na uwadze to, że projekt ten może się jednak różnić od finalnej wersji obudowy. 

Obudowa Cooler Master Sneaker X oparta jest na projekcie moddera JMDF, który pokazał go w ramach Case Mod World Series 2020. Nie wiemy, czy producent zdecydował się na modyfikacje, czy pozostawił projekt bez zmian. Trzeba jednak przyznać, że obudowa robi piorunujące wrażenie. Ceny obudowy nie znamy, jednak wiemy, że producent zacznie przyjmować zamówienia na ten projekt w trzecim kwartale 2022 roku. 

Źródło: Club386

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.