146
Views

Walki na gołe pięści cieszą się coraz większą popularnością. Gromda 8 to kolejny turniej pełny mocnych zawodników. Gdzie oglądać walki na gołe pięści? O której rozpoczyna się gala? Kto walczy? Tego dowiecie się czytając dalszą część artykułu.

Gromda 8 – powracają weterani! 

Fani boksu na gołe pięści już nie mogą doczekać się dzisiejszego wieczoru. Gromda wraca z ósmą odsłoną swojego brutalnego turnieju. W formacie drabinki turniejowej wystąpi dobrze znany “Capo” oraz “Japa”. “Ósemka” to również kilku debiutantów. Ich nazwiska są ukryte pod enigmatycznymi i wymyślnymi pseudonimami tj. “Bombiasz”, “Romuś”, “Ziomek” czy “Złoty”. 

Gwiazda na gali Gromda

Najciekawszym z punktów dzisiejszego wieczoru będzie występ w tzw. extra fighcie Soula Cavalari. Brazylijczyk to ceniony zawodnik kickboxingu, który na światowych ringach wypracował rekord 60 przy tylko 6 porażkach. Cavalari to niepisany król nokautu, gdyż w swojej karierze kończył przed czasem aż 49 walk. Występował między innymi w federacji Glory i WGP. Soul będzie debiutował w formule na gołe pięści na dzisiejszej gali.

Losowanie zawodników oraz ważenie przed turniejem znajdziesz tutaj!

Gdzie oglądać galę Gromda 8?

Dzisiejsza gala dostępna będzie tylko w Internecie. Rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 20:00. Dostęp PPV można wykupić za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej federacji. Cena startuje od 24,99 zł.

Kategoria artykułu
Sport
Tomasz Chrusciel

Pasjonat sportu i motoryzacji. Prywatnie trener personalny z wieloletnim doświadczenie. Moje "działka" to testy aut, aktualizacje z ringów i klatek na świecie oraz nowe technologie. Stay Tuned!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.