Gromda 9 już dziś! Nadciąga krwawy wieczór!

Fani walk na gołe pięści już zacierają ręce ze zniecierpliwienia. Gromda 9 to kolejna gala, na której nie zabraknie brutalnych i emocjonujących walk.

Gromda 9 i walka Domalika z Godbeer

Bartłomiej „Balboa” Domalik to jeden z najbardziej efektownych zawodników walczących w federacji Gromda. Ten fenomenalnie wyszkolony kickbokser stoczył dla Polskiej federacji cztery pojedynki na gołe pięści. We wszystkich pokonywał swoich rywali bez większego problemu. Na gali Gromda 9 jego przeciwnikiem będzie weteran UFC oraz walk na gołe pięści Mark Godbeer. Starcie obu zawodników ma wyłonić interkontynentalnego mistrza walk na gołe pięści.

„Goat” vs „Mario”

Pojedynek Parobca z Kurczkiem to starcie, na które wiele osób czeka ze zniecierpliwieniem. Obaj zawodnicy to weterani federacji Gromda. Goat i Mario mają za sobą wygrane turnieje poprzednich edycji i jako zwycięzcy zmierzą się ze sobą w „superfighcie” na gali Gromda 9.

Reklama

Klasyczna drabinka turniejowa

Poza powyższymi „superfightami” będziemy świadkami emocjonującego turnieju. W walkach wystąpią zupełnie nowe twarze organizacji, jak i „starzy wyjadacze”. W szranki staną: „Lodówa”, „Hose”, „Kowal”, „Arman”, „Korcu”, „Batman”, „Ryba” i „Reksio”.

Start gali o 20.00. Dostęp w formie PPV znajdziecie tutaj!

Źródło zdjęć: portal gromda.pl.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama