Fani walk na gołe pięści już zacierają ręce ze zniecierpliwienia. Gromda 9 to kolejna gala, na której nie zabraknie brutalnych i emocjonujących walk.

Gromda 9 i walka Domalika z Godbeer

Bartłomiej “Balboa” Domalik to jeden z najbardziej efektownych zawodników walczących w federacji Gromda. Ten fenomenalnie wyszkolony kickbokser stoczył dla Polskiej federacji cztery pojedynki na gołe pięści. We wszystkich pokonywał swoich rywali bez większego problemu. Na gali Gromda 9 jego przeciwnikiem będzie weteran UFC oraz walk na gołe pięści Mark Godbeer. Starcie obu zawodników ma wyłonić interkontynentalnego mistrza walk na gołe pięści.

“Goat” vs “Mario”

Pojedynek Parobca z Kurczkiem to starcie, na które wiele osób czeka ze zniecierpliwieniem. Obaj zawodnicy to weterani federacji Gromda. Goat i Mario mają za sobą wygrane turnieje poprzednich edycji i jako zwycięzcy zmierzą się ze sobą w “superfighcie” na gali Gromda 9.

Klasyczna drabinka turniejowa

Poza powyższymi “superfightami” będziemy świadkami emocjonującego turnieju. W walkach wystąpią zupełnie nowe twarze organizacji, jak i “starzy wyjadacze”. W szranki staną: “Lodówa”, “Hose”, “Kowal”, “Arman”, “Korcu”, “Batman”, “Ryba” i “Reksio”.

Start gali o 20.00. Dostęp w formie PPV znajdziecie tutaj!

Źródło zdjęć: portal gromda.pl.