Barcelona vs Man Utd. Gdzie oglądać mecz w internecie?; Pary Ligi Europy. Kto awansuje dalej?; Raków w Lidze Europy. Potencjalni rywale to wielkie marki!
162
Views

Poznaliśmy grupowych rywali Mistrzów Polski, z którymi Medaliki zagrają w tegorocznej edycji Ligi Europy. Jak wygląda grupa Rakowa Częstochowa? Z kim zagrają w tej fazie europejskich rozgrywek?

O krok od Ligi Mistrzów. Zabrakło tak niewiele

Nie ma co ukrywać, kibice Mistrza Polski wierzyli, że Raków Częstochowa pokona FC Kopenhagę i awansuje do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Niestety, podopieczni Dawida Szwargi musieli uznać wyższość rywala, pomimo tego, że awans był na wyciągnięcie ręki. Pierwszy mecz w Sosnowcu zakończył się porażką 0:1, a jednobramkowy remis w Kopenhadze pogrzebał nadzieje Medalików na grę w najbardziej prestiżowych rozgrywkach w Europie.

Przeczytaj także: Jest oferta za Lewandowskiego! Spore pieniądze na stole!

Na kogo w el. LM może trafić Raków Częstochowa?; Z nimi Raków może zagrać o awans do Ligi Mistrzów. Giganci!; Grupa Rakowa w Lidze Europy! Z nimi zagrają Medaliki!
Grupa Rakowa w Lidze Europy! Z nimi zagrają Medaliki! Fot. Jakub Ziemianin/Twitter

Niemniej jednak to nie koniec europejskiego podboju drużyny Mistrza Polski, ponieważ dzięki zakwalifikowaniu się do IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów Raków Częstochowa zapewnił sobie awans do fazy grupowej Ligi Europy. Teraz poznaliśmy przeciwników, z jakimi zmierzą się Medaliki. Oto grupa Rakowa w tegorocznej edycji Ligi Europy!

Grupa Rakowa. Mistrz Polski poznał rywali

Raków Częstochowa zagra w grupie D, w której Mistrz Polski zmierzy się z takimi klubami jak:

  • Atalanta Bergamo
  • Sporting Lizbona
  • Sturm Graz
Barcelona vs Man Utd. Gdzie oglądać mecz w internecie?; Pary Ligi Europy. Kto awansuje dalej?; Raków w Lidze Europy. Potencjalni rywale to wielkie marki!; Grupa Rakowa w Lidze Europy! Z nimi zagrają Medaliki!
Grupa Medalików w Lidze Europy! Z nimi zagra Mistrz Polski!

Źródło: UEFA

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.