189
Views

Już w najbliższą sobotę tj. 5 lutego, w Krakowie odbędzie się gala High League 2. Walką wieczoru będzie pojedynek dwóch znanych influencerów. W oktagonie zmierzą się Pasha i Owca WK. 

Druga gala walk federacji Malika Montany. 

Malik Montana to pseudonim artystyczny Mosa Ghwasiego. Raper oraz autor tekstów afgańskiego pochodzenia, swoją aktywność rozpoczął w 2008. Dzięki swojej karierze doszedł do sporej “rozpoznawalności”, jednak przeważnie w kręgach młodzieży. 

W ostatnim czasie rapera zainteresowały walki celebrytów. W styczniu 2021 roku założył organizację pod nazwą High League, która organizuje walki w formule MMA.  

High League ogromnym sukcesem

Nie będzie tajemnicą, gdy napiszę, że walki “freak fighterów” w ostatnim latach sprzedają się bardzo dobrze. Organizacje takie jak: MMA VIP, Fame MMA czy właśnie High League przeżywają swój rozkwit. 

Pierwsza gala High League odbyła się 28 sierpnia 2021 roku. Walką wieczoru było starcie pomiędzy Lexy Chaplin i Natalią “Natsu” Karczmarczyk. Walka kobiet zakończyła się zwycięstwem Natsu przez decyzje sędziów. Dużo kontrowersji przyniosło starcie 1vs1vs1, gdzie trzech zawodników walczyło na zasadach: “wszyscy na wszystkich”. Szerokim echem odbiło się również starcie niskorosłych, gdzie zmierzyli się Maciej “Big Jack” Jarema i Jakub “Carlito” Olewiński. 

Można powiedzieć o ogromnym sukcesie tej “świeżej” organizacji, gdyż gala z numerem 2 wyprzedała już wszystkie możliwe bilety. Event będzie zorganizowany na Tauron Arenie w Krakowie, która może pomieścić 15 tysięcy widzów. 

Pasha vs Owca WK

Walką wieczoru będzie starcie na zasadach bokserskich, jednak w małych rękawicach. Głównymi bohaterami wydarzenia będą Jarosław “Pasha” Jarząbkowski i Michał “Owca” Owczarzak. Obaj panowie są dobrze znani ze swojej internetowej działalności. Pasha to przede wszystkim polska legenda e-sportu i członek załogi Virtus.pro, z którą brał udział w największych międzynarodowych turniejach CS:GO oraz CS 1.6.  

Owca to z kolei dobrze znana osobowa w kręgach fitness. Jest współzałożycielem kanału na YouTube o nazwie “Warszawski Koks”, a także marki WK Dzik. Owczarzak już wielokrotnie udowadniał, że wyzwania sportowe nie stanowią dla niego problemu i sprawdzał się w takich dziedzinach jak: trójbój siłowy czy kulturystyka. High League 2 będzie debiutem obu panów w sportach walki.  

High League 2 – karta walk 

  • Jarosław Pashabiceps Jarząbkowski – Michał Owca WK Owczarzak 
  • Agata Fąk Fagata – Lexy Chaplin 
  • Mateusz Mini Majk Krzyżanowski – Maciej Big Jack Jarema 
  • Alan Alanik Kwieciński – Denis Bad Boy Załęcki 
  • Maciej Zony Zoniuk – Norbert Dis Gierczak 
  • Konrad Karwat – Mariusza Super Mario Sobczak 
  • Kuba Nowaczkiewicz – Hubert Dredziasty Węzka 
  • Piotr Czuux Czupryn – Piotr Edzio Bylina 

High League 2 będzie dostępne w PPV w cenie 27,99 zł.

Kategoria artykułu
Sport
Tomasz Chrusciel

Pasjonat sportu i motoryzacji. Prywatnie trener personalny z wieloletnim doświadczenie. Moje "działka" to testy aut, aktualizacje z ringów i klatek na świecie oraz nowe technologie. Stay Tuned!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.