Connect
To Top

HP Elitebook x360 1030 G3 – biznes najwyższych lotów

Mimo, że szał na laptopy konwertowane nieco ucichł to nie znaczy, że zniknęły one z rynku. Wręcz przeciwnie, istnieją i maja się bardzo dobrze. Nie są to już urządzenia, które odbierane są jako gadżety, a trafiają one nawet do urządzeń określanych jako te premium oraz klasy biznesowej, której chociażby przedstawicielem jest testowany przeze mnie HP Elitebook x360 1030 G3. Ludzie biznesu coraz częściej pracują przecież poza biurem, a na rozłożenie laptopa nie zawsze jest miejsce. Dlatego dzięki specjalnym zawiasom 360 z eleganckiego i biznesowego ultrabooka zrobimy tablet.

Wstecz1 z 7Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

HP Elitebook x360 1030 G3 to ciekawy notebook biznesowy. Na pierwszy rzut oka widać, że został wykonany z największą dbałością o szczegóły. Posiada atrakcyjny design. Wszystko tutaj jest spójne. Sprawdźmy, czy pod względem technicznym notebook spełni nasze wymogi. Tym bardziej, że testowaliśmy już jakiś czas temu poprzednią wersję tego modelu.

Wstecz1 z 7Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Nowe technologie

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.