Connect
To Top

Huawei Mate 20 będzie wyglądać świetnie!

Za kilka dni podczas prezentacji w Londynie zobaczymy Huawei Mate 20. Trzeba przyznać, że nawet podstawowy model wygląda zjawiskowo. Ujrzeliśmy go dzięki Randye’mu Quandt, który opublikował jego fotkę na swoim profilu na Twitterze.

Huawei Mate 20 – czym nas może zaskoczyć?

Smartfon ma posiadać 6,5-calowy wyświetlacz, wokół którego, widzimy bardzo cienkie ramki. Nawet te na dole i na górze (gdzie znajduje się minimalny notch). Co ciekawe, Huawei Mate 20 ma posiadać potrójny aparat z obiektywami: standardowym, szerokokątnym oraz teleobiektywem. Według niektórych informacji umieszczonych w sieci będziemy mieli do dyspozycji matrycę o rozdzielczości 20 Mpix.

 

Huawei Mate 20 specyfikacja

Model ten będzie wyposażony w procesor Kirin 980. Oprócz tego specyfikacja może posiadać od 4 do 8 GB pamięci RAM oraz od 64 do 512 GB pamięci wewnętrznej. Bateria ma posiadać 4000 mAh pojemności. Mate 20 pracować będzie pod kontrolą Androida 9.0 z nakładką EMUI 9.0.

 

Dostępność smartfona

Przedsprzedaż ma rozpocząć się po prezentacji, natomiast na rynku model ten pojawi się pod koniec października bieżącego roku.

 

Źródło: Telepolis, Roland Quandt.

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media