151
Views

Huawei Mate 20 – czym nas może zaskoczyć?

Smartfon ma posiadać 6,5-calowy wyświetlacz, wokół którego, widzimy bardzo cienkie ramki. Nawet te na dole i na górze (gdzie znajduje się minimalny notch). Co ciekawe, Huawei Mate 20 ma posiadać potrójny aparat z obiektywami: standardowym, szerokokątnym oraz teleobiektywem. Według niektórych informacji umieszczonych w sieci będziemy mieli do dyspozycji matrycę o rozdzielczości 20 Mpix.

 

Huawei Mate 20 specyfikacja

Model ten będzie wyposażony w procesor Kirin 980. Oprócz tego specyfikacja może posiadać od 4 do 8 GB pamięci RAM oraz od 64 do 512 GB pamięci wewnętrznej. Bateria ma posiadać 4000 mAh pojemności. Mate 20 pracować będzie pod kontrolą Androida 9.0 z nakładką EMUI 9.0.

 

Dostępność smartfona

Przedsprzedaż ma rozpocząć się po prezentacji, natomiast na rynku model ten pojawi się pod koniec października bieżącego roku.

 

Źródło: Telepolis, Roland Quandt.

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.