168
Views

Hubert Hurkacz już dziś zacznie zmaganie w turnieju US Open. W pierwszej rundzie na Polaka czeka wymagający rywal. Gdzie oglądać turniej?

Hubert Hurkacz zaczyna zmagania w Nowym Yorku

Hurkacz rozpocznie zmagania w US Open od dzisiejszego meczu, pierwszej rundy na korcie numer 5. Jego przeciwnikiem będzie Niemiec, Oscar Otte czyli numer 41 rankingu ATP. Hurkacz to najwyższej notowany Polski tenisista, w światowym rankingu zajmuje 10 miejsce.

Obaj zawodnicy mieli przyjemność zmierzyć się ze sobą w ramach turnieju ATP Indian Wells. Wtedy lepszy okazał się Polak, który zakończył mecz w 3 setach. Dla Hurkacza będzie to możliwość “zrehabilitowania się”, gdyż najdalej w US Open zaszedł do drugiej rundy. Sam zawodnik przyznaje, że będzie chciał się poprawić swoje wyniki na kortach w Nowym Yorku.

Liczę na to, że będę tutaj dobrze grał. Robiliśmy z trenerem wszystko, żeby być dobrze przygotowanym do tego startu i tak naprawdę turniej pokaże – powiedział Hubert Hurkacz.

Hubert Hurkacz zagra dziś w US Open! Gdzie oglądać?

Mecz z udziałem Polaka rozpocznie się dziś (30 sierpnia) w godzinach między 21:00 a 22:00. Wszystko zależy od sytuacji w spotkaniach poprzedzających mecz Hurkacza z Otte. Całe spotkanie będzie transmitowane na kanale Eurosport 1. W przypadku transmisji internetowej widzowie mają do wyboru trzy platformy: Canal + Online, Eurosport Player i Polsat Box GO.

Hubert Hurkacz zagra dziś w US Open! Gdzie oglądać?
Hubert Hurkacz zagra dziś w US Open! Gdzie oglądać?

Źródło zdjęć: portal blog.universaltennis.com.

Kategoria artykułu
Sport
Tomasz Chrusciel

Pasjonat sportu i motoryzacji. Prywatnie trener personalny z wieloletnim doświadczenie. Moje "działka" to testy aut, aktualizacje z ringów i klatek na świecie oraz nowe technologie. Stay Tuned!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.