Instagram przywraca chronologiczność postów! W końcu!

Instagram wprowadza zmiany do swojej społecznościówki. Jedna z nich na pewno ucieszy większość użytkowników. Platforma znowu będzie wyświetlać posty w kolejności chronologicznej. Użytkownicy będą mieli także wybór w kwestii tego, co będzie pojawiać im się na tablicy.

Instagram powraca do korzeni

Platforma Instagram powróci w końcu od tego, co swego czasu mocno rozzłościło użytkowników. Chodzi o wyświetlanie postów w kolejności chronologicznej. Swego czasu wyświetlanie postów spowodowane było przez specjalny algorytm, teraz jednak serwis społecznościowy odchodzi od tego pomysłu.

Przeczytaj także: Aplikacja z Google Play kradła dane logowania do Facebooka!

Chronologiczna kolejność wyświetlania postów była na Instagramie dostępna od samego początku. Jest to logiczna forma przeglądania treści, jednak władze serwisu postanowiły zmienić to na rzecz algorytmu, wierząc, że to lepsze rozwiązanie. To nie spodobało się użytkownikom, dlatego też Instagram postanowił powrócić do pierwotnej formy.

Dwie nowe formy przeglądania postów. Jest jednak pewien haczyk

To jednak nie wszystko, ponieważ na platformie Instagram wprowadzono dwie nowe formy przeglądania treści. Między widokami można przełączać się po kliknięciu w ikonę z nazwą platformy znajdującej się w lewym górnym rogu interfejsu. Do wyboru będziemy mieć widok „Obserwowani” i „Ulubione”. W obu tych przypadkach posty wyświetlane będą w kolejności chronologicznej.

instagram
Instagram przywraca chronologiczność postów! W końcu!

Widok „Obserwowani”, jak mówi sama nazwa, są to posty, które dodawane są przez wszystkie osoby, które obserwujemy. Jest to po prostu klasyczny widok, z którym cały czas mamy do czynienia. Całkowitą nowością jest widok „Ulubione”, do którego możemy dodać maksymalnie 50 obserwowanych profili. Oczywiście w każdej chwili możemy edytować swoją listę ulubionych kont. Trzeba jednak podkreślić, że żaden z tych trybów nie możemy ustawić jako domyślny i trzeba będzie wybierać je ręcznie. Po włączeniu aplikacji posty w dalszym ciągu będą wyświetlane przy wykorzystaniu algorytmu.

Źródło: IG

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Nowy Need for Speed Unbound będzie wydany jeszcze w 2022 r

Dosyć długo, bo już trzy lata Electronic Arts każe...

Google zamknie usługę Google Stadia w 2023 roku

Oficjalnie Google poinformowało o zamknięciu usługi Google Stadia w...

Roger Federer pożegnał się z tenisem! Były łzy wzruszenia.

Po finałowym meczu turnieju pokazowego Laver Cup Roger Federer...

Walka w budce telefonicznej podczas PRIME Show MMA 3

PRIME Show MMA 3 zachwyca pomysłowością. Walka w budce...

CoD Modern Warfare 2 ma ogromny problem. A to tylko wersja beta!

Activision dopiero przygotowuje się do premiery CoD Modern Warfare...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj