82
Views

iOS 16 to system, który pozwoli na większe modyfikowanie smartfonów Apple. Premiera stabilnej wersji oprogramowania dostępna będzie dopiero w momencie premiery najnowszego iPhone, jednak każdy zainteresowany może pobrać wersję beta systemu. Właśnie trafiła ona do publicznych testów.

Nowy system pozwoli na większą personalizację

Najnowszy system iOS 16 będzie małą rewolucją, jeśli chodzi o personalizację iPhone’ów. Apple zdecydowało się dać użytkownikom więcej możliwości dostosowania wyglądu systemu do ich potrzeb. Dlatego też na ekranie głównym będziemy mogli wykorzystać różnego rodzaje widżety, które zwiększą atrakcyjność systemu. Oprogramowanie równocześnie stanie się bardziej przyjazne dla programistów.

Przeczytaj także: Sportowy Apple Watch 8 będzie większy, mocniejszy i będziesz chciał go mieć

System iOS 16 pozwoli na dobieranie stylów kolorystycznych do naszego nastroju oraz trybu, w jakim działa nasz iPhone. Każdy z tych trybów będzie posiadał określone uprawnienia i powiadomienia. Samo centrum powiadomień będzie zdecydowanie lepiej zorganizowane, przez co nie będzie już to tak chaotyczne.

ios 16
iOS 16 beta trafia do publicznych testów. Jak ją pobrać?

iOS 16 w wersji beta dostępny dla wszystkich. Jak go pobrać?

Zaprezentowane podczas WorldWide Developer Conference 2022 oprogramowanie iOS 16 w zeszłym miesiącu trafiło do programistów, jednak teraz Apple udostępniło swój nowy system w wersji beta do publicznych testów. Kto może go pobrać? Każdy, kto posiada kompatybilne urządzenie (iPhone SE drugiej generacji wzwyż).

Jak pobrać wersję beta iOS 16? Jeśli nasz smartfon jest na liście kompatybilnych urządzeń, musimy wejść na tę stronę i dokonać rejestracji w programie Apple Beta Software Program. Następnie zalogować się na stronie i znaleźć odnośnik do pobrania nowego profilu, który potem klikniemy w ustawieniach na naszym smartfonie. Na urządzeniu klikamy ustawienia, a następnie uaktualnienia. Po chwili pokaże nam się tam możliwość pobrania wersji beta systemu. Pamiętajcie, aby przed zainstalowaniem zrobić backup danych.

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.