ISIS grozi atakiem na stadiony LM! Zabić ich wszystkich
411
Views

Takich gróźb nie można ignorować. ISIS grozi atakiem na stadiony Ligi Mistrzów. Organizacja terrorystyczna wyznaczyła cztery cele z hasłem “Zabić ich wszystkich”! Służby bezpieczeństwa postawione na nogi!

ISIS grozi atakiem. Celem stadiony gospodarzy meczów LM

Ćwierćfinałowe mecze Ligi Mistrzów zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie. Kibice liczą na epickie widowiska okraszone pięknymi golami, gdzie najlepsze drużyny z Europy biją się o awans do kolejnej rundy i możliwość wygrania tego prestiżowego turnieju. Na stadionach gromadzi się dziesiątki tysięcy kibiców.

ISIS grozi atakiem na stadiony LM! Zabić ich wszystkich
ISIS grozi atakiem na stadiony LM! Zabić ich wszystkich. Fot. internet/opr. wł.

Przeczytaj inne artykuły z kategorii SPORT.

Takie wydarzenia są niestety idealną okazją dla takich grup, jak organizacja terrorystyczna, jaką jest ISIS. Okazuje się, że terroryści obrali za cele cztery cele, którymi są stadiony, na których rozgrywane będą mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów!

“Zabić ich wszystkich”. Terroryści planują atak?

Gróźb ISIS nie można ignorować, ponieważ ta organizacja terrorystyczna pokazała już wcześniej, jak jest bezwzględna. ISIS grozi atakiem na cztery stadiony, na których rozegrane zostaną mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów. Służby na stadionach Emirates Stadium w Londynie, Parc de Prince w Paryżu oraz Metropolitano Arena i Estadio Santiago Bernabeu w Madrycie zostały postawione w najwyższej gotowości.

Gdzie oglądać hit Bayern vs PSG w internecie? Liga Mistrzów wraca!; Eintracht Frankfurt vs Napoli. Piotr Zieliński zabłyszczy? Gdzie oglądać mecz?; RB Lipsk vs Manchester City. Gdzie oglądać mecz za darmo?,; Raków Częstochowa vs Karabach Agdam. Gdzie oglądać mecz? [LINK]; Z nimi Raków może zagrać o awans do Ligi Mistrzów. Giganci!; Awans Rakowa. Tyle zarobi klub, jeśli awansuje do LM!
ISIS chce zaatakować cztery stadiony, na których zostaną rozegrane ćwierćfinałowe mecze LM.

Wymowna grafika pojawiła się w sieci, a udostępniła ją organizacja Al Azaim, która jest “głosem” Państwa Islamskiego w sieci. Na grafice, oprócz żołnierza ISIS i nazw lokalizacji, które mają być celem ataku, widoczny jest napis “Zabić ich wszystkich” (z ang. Kill Them All).

ISIS grozi atakiem na stadiony LM! Zabić ich wszystkich_2
ISIS grozi atakiem na stadiony LM! “Zabić ich wszystkich”. Fot. internet

Stadiony w stolicy Hiszpanii są uznawane za “cele o podwyższonym ryzyku” dlatego będzie ich chronić ponad 3000 żołnierzy.

Źródło: opr. wł./ondacero

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.