Connect
To Top

Jabra Elite 75t – douszne bezprzewodowe słuchawki

Jabra Elite 75t to nowe, bezprzewodowe słuchawki douszne. Producent chwali się, że słuchawki oferują lepszą żywotność baterii, która ma wynosić do 7,5 godziny pracy na baterii i aż do 28 godzin z etui ładującym. Ciekawie zapowiada się również technologia 4 mikrofonów, która powinna zapewnić wysoką jakość rozmów.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Jabra Elite 75t – słuchawki douszne

Nowy produkt Jabra z rodziny Elite wydaje się być odpowiedzią na te potrzeby zapewniając do 28 godzin pracy, gdy korzystasz z etui z funkcją ładowarki oraz 7,5 godziny bez konieczności dodatkowego ładowania. Jabra poprawiła także wygodę korzystania z etui ładującego poprzez zapewnienie łatwiejszego dostępu i dodanie magnesów. Jabra Elite 75t będzie dostępny w dwóch kolorach – Titanium Black i Gold Beige.  Pojawi się również czarna wersja dostępna wyłącznie dla Best Buy w USA.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Nowe technologie

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media