Connect
To Top

Jabra Elite 75t – douszne bezprzewodowe słuchawki

Jabra Elite 75t to nowe, bezprzewodowe słuchawki douszne. Producent chwali się, że słuchawki oferują lepszą żywotność baterii, która ma wynosić do 7,5 godziny pracy na baterii i aż do 28 godzin z etui ładującym. Ciekawie zapowiada się również technologia 4 mikrofonów, która powinna zapewnić wysoką jakość rozmów.

Wstecz1 z 3Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Producent sprzętu komunikacyjnego oferuje słuchawki bezprzewodowe

Jabra posiada ponad 150-letnie doświadczenie w inżynierii dźwięku. Nowe słuchawki zostały zaprojektowane, aby działać dłużej i gwarantować jeszcze lepsze dopasowanie. Jabra Elite 75t podnosi poprzeczkę w zakresie żywotności baterii, rozmiaru zastawu oraz bezpieczeństwa użytkowania. Wkładki douszne zostały dokładnie przetestowane pod kątem bezpiecznego dopasowania, dzięki czemu użytkownicy mogą być pewni, że bez względu na to w jaką aktywność będą zaangażowani, słuchawki pozostaną na swoim miejscu. Niewielki rozmiar słuchawek sprawia, że prezentują się bardzo elegancko nawet w mniejszych uszach, a ergonomiczny kształt zapewnia wygodę, pozwalając użytkownikom cieszyć się muzyką i rozmowami przez dłuższy czas.

Wstecz1 z 3Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Nowe technologie

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.