Connect
To Top

Jak spędzić Boże Narodzenie? W domu czy w SPA?

Nasz kraj pod względem świętowania jest bardzo tradycyjny. Zazwyczaj spotykamy się w gronie najbliższych, gdzie łamiemy się opłatkiem, śpiewamy kolędy i spożywamy wigilijne potrawy. Jak spędzić Boże Narodzenie w inny sposób? Czy zawsze musimy być wierni tradycji? Czasy się zmieniają, a co za tym idzie mamy inne podejście jeśli chodzi o celebrowanie tego typu wydarzeń.

Jak spędzić Boże Narodzenie?

Zapewne większość osób jak co roku zasiądzie do stołu by wspólnie świętować Boże Narodzenie. Coraz częściej by chociaż na chwilę odpocząć od natłoku zadań wybieramy jednak alternatywę w postaci wyjazdu. Taki krótki urlop może być naprawdę fajnym wyborem, jeśli chcemy się wyciszyć, a przy tym nie przepadamy za rodzinnymi spotkaniami, które zazwyczaj są takie same każdego roku. Jak spędzić Boże Narodzenie, gdy właśnie tego “świętego spokoju” oczekujemy przede wszystkim? Odpowiedź jest prosta. Należy wybrać się do SPA, gdzie można się prawdziwie zregenerować przez te kilka dni.

 

Duża liczba “długich weekendów” zachęca do wyjazdów

W tym roku wigilia Bożego Narodzenia wypada w poniedziałek. Dlatego jeśli czwartek i piątek (27.12, 28.12) będą dla nas dniami wolnymi to tak naprawdę mamy aż jedenaście dni wolnych! Oczywiście wliczam do tego Sylwester i Nowy Rok. Możemy ten czas spędzić aktywnie, wyjeżdżając na narty na Podhale. Fani wyciszenia, relaksu i ogólnego odprężenia wybiorą zapewne pobyt w SPA. Panowie, wydaje mi się, że to świetny sposób by pozytywnie zaskoczyć swoją drugą połówkę. Tak naprawdę hotele SPA możemy odwiedzać bez względu na panującą pogodę. Szczególnie, gdy podczas Bożego Narodzenia często zamiast białego puchu za oknem przeważają szare kolory. Dlatego jadąc do takiego miejsca możemy się zregenerować udając się na basen czy do sauny by oczyścić i wzmocnić nasz organizm.

 

Co o spędzaniu Bożego Narodzenia w SPA mówi ekspert?

Z roku na rok obserwujemy coraz większe zainteresowanie okresem świąteczno-noworocznym, dlatego przygotowujemy specjalne oferty. Boże Narodzenie w SPA ma już swoje stałe miejsce w hotelowym kalendarzu. Z perspektywy doświadczeń Manor House SPA widzimy, że wzrasta liczba osób, które cenią ciszę i spokój enklaw dla dorosłych. Przyjeżdżają do nas pary na romantyczne weekendy. Naszymi gośćmi są także osoby dojrzałe i single pragnące wyciszenia. Odwiedzają nas rodzice ze starszymi (powyżej 12 roku życia), a nawet dorosłymi dziećmi. Nierzadko gościmy przyjaciółki czy matki i córki. Wspólny czas w SPA jest dla nich najlepszym relaksem. Dla osób, które jednak wolą spędzić świąteczne dni w domu, polecamy pobyt sylwestrowo-noworoczny od 28 grudnia do 1 stycznia – mówi Dorota Tokarska, Dyrektor Marketingu hotelu Manor House SPA.

 

Jak Wy spędzacie święta Bożego Narodzenia? Tradycyjnie, w domu, czy zupełnie inaczej? Dajcie znać w komentarzach!

More in Ciekawostki

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media