Jak włamać się do auta? Policja instruuje!
130
Views

Jeśli przypadkiem zatrzasnęliście kluczyki w aucie i zastanawiacie się, jak włamać się do auta, to policja pokazuje, jak to zrobić. Oczywiście mówimy tutaj o czynności w kontekście awaryjnej sytuacji, a nie nielegalnej praktyki!

Jak poradzić sobie z zamkniętym autem?

Zdarzają się takie sytuacje, w których po prostu musimy zaczerpnąć trochę wiedzy, która po prostu wydaje się niezbyt legalna. Jeśli kiedyś zastanawialiście się, jak włamać się do auta, to z odpowiedzią przychodzi amerykańska policja.

Jak włamać się do auta? Policja instruuje!
Jak włamać się do auta? Policja instruuje!

Przeczytaj także: Pierwszy zautomatyzowany McDonalds już działa!

Oczywiście, na początku trzeba nadmienić, że jest to wiedza, którą powinniśmy wykorzystać w awaryjnych sytuacjach, kiedy np. zatrzaśniemy kluczyki w naszym samochodzie. W żadnym wypadku nie namawiamy do nielegalnych i karalnych praktyk!

Jak włamać się do auta? Pokazuje to policja!

Jeśli kiedyś zdarzyło wam się zatrzasnąć kluczyki w samochodzie, to wiecie, że jest to bardzo stresująca i kłopotliwa sytuacja, która zazwyczaj wymaga interwencji profesjonalisty. Jak jednak włamać się do auta przy użyciu podstawowych narzędzi? Pokazuje to amerykański policjant.

Jak włamać się do auta? Policja instruuje!
Amerykańska policja pokazuje, jak dostać się do zamkniętego auta.

Wystarczy, że przyczepimy do szyby dwa przepychacze sanitarne do rur, a ich dolną krawędź podkleimy taśmą. Taśma nie tylko sprawi, że przepychacze nie zjadą w dół w momencie pociągnięcia za nie, ale również ochroni szybę przed uszkodzeniem. Wtedy wystarczy jedynie pociągnąć, a szyba zjedzie na dół. Tym sposobem dostaniemy się do klamki i otworzymy auto.

Pamiętajcie jednak, że jest to wiedza, która może się przydać w nagłych sytuacjach. Nie wykorzystujcie tego do nielegalnych praktyk!

Źródło: Twitter/Zdjęcia: Pixabay

Kategoria artykułu
Ciekawostki
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.