James Bond „Nie czas umierać” – zwiastun nowego filmu z agentem 007

James Bond powraca. Nowy film z agentem 007 pojawi się trzeciego kwietnia 2020 roku. W sieci pojawił się zwiastun, który chociaż w małym stopniu pokazuje nam to, co zobaczymy w kinach w przyszłym roku. James Bond „Nie czas umierać” to 25 film z tej serii.

James Bond „Nie czas umierać” – zwiastun

Agent 007 w filmie pt. „No time to die” będzie początkowo… emerytem, który wypoczywa żyjąc na Jamajce. Odwiedza go jednak Felix Leiter, jego przyjaciel pracujący w CIA i prosi o pomoc w uratowaniu naukowca. Rzecz jasna, jak to zwykle bywa w filmach z Bondem sama misja nie będzie należała do najłatwiejszych. James odkryje bardzo niebezpieczną technologię, którą posiada złoczyńca. Warto zobaczyć cały film, który trwa 2:35 min i ukazuje między innymi piękne wozy, jakimi poruszać się będzie 007. Rzecz jasna, ślicznych kobiet nie zabraknie, o to się nie martwcie.

Nie czas umierać – obsada filmu

W rolę Jamesa Bonda wcieli się po raz ostatni Daniel Craig. W mojej prywatnej opinii nie gra on źle agenta 007, aczkolwiek do Pierce Brosnana, czy Seana Connery mu daleko. Tak czy inaczej, wróćmy do obsady, bo ta, jak zwykle z resztą wygląda wyśmienicie. Oprócz Craiga zagra między innymi Rami Malek, który będzie wspomnianym wcześniej czarnym charakterem. Wśród aktorów znajdą się również Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Lea Seydoux czy Jeffrey Wright. Będziemy mogli również zobaczyć między innymi jak zagra David Dencik, Lashana Lynch, Ana De Arma, Dali Benssalah, czy Billy Magnussen. Warto przypomnieć, że rozważano obsadzenie Tomasza Kota, jednak… nie spodobało się to Danielowi Craigowi, dlatego też niestety z polskiego aktora zrezygnowano. Może w kolejnej odsłonie, kto wie.

No time to die

James Bond „Nie czas umierać” pojawi się w kinach 3 kwietnia 2020 roku. Oprócz zapowiedzi możemy również zobaczyć plakaty, które będą reklamować 25-odsłonę przygód agenta 007. Planujecie udać się na seans? Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o trailerze filmu pt. „No time to die”.