Jan Bednarek blisko transferu! Niespodziewany kierunek!

26-latek do poprzedniego sezonu był podstawowym stoperem Southampton. Niestety, w obecnych rozgrywkach jest tylko rezerwowym, dlatego też rozgląda się nad nową drużyną. W ostatnich dniach mówiło się, że trafi on do Aston Villi. Jan Bednarek blisko transferu! Jednak okazuje się, że faworytem do pozyskania Polaka jest inny klub.

Polski obrońca stracił zaufanie trenera

Jan Bednarek do Southampton trafił w 2017 roku z Lecha Poznań. W pierwszym sezonie Polak nie grał regularnie, jednak w kolejnych rozgrywkach przebił się do składu „Świętych”. 26-latek był więc podstawowym środkowym obrońcą drużyny z hrabstwa Hampshire.

Jan Bednarek blisko transferu! Niespodziewany kierunek!
Fot. Isabelle Field/ oficjalna strona Southampton F.C

Niestety, dobra passa zakończyła się wraz z rozpoczęciem obecnego sezonu. Polski obrońca nie zagrał w żadnym z ostatnich trzech spotkań, w których „Święci” zanotowali bilans dwóch zwycięstw i jednej porażki. Dlatego też Jan Bednarek jest blisko transferu, jednak nie do klubu, o którym pisało się w ostatnich tygodniach.

Reklama

Jan Bednarek blisko transferu do West Ham United

Ostatnie tygodnie mówiły, że polski piłkarz wkrótce zmieni barwy klubowe. Pierwotnie mówiło się, że to właśnie Aston Villa będzie drużyną, która sięgnie po 26-letniego obrońcę. Wtedy stałby się on klubowym kolegą Matty’ego Casha. Okazuje się, że obrońca może zagrać z innym, byłym już reprezentantem Polski – Łukaszem Fabiańskim.

Jan Bednarek blisko transferu! Niespodziewany kierunek!
Fot. Matt Watson/ oficjalna strona Southapton F.C

Przeczytaj także: Tymek Puchacz wróci do Ekstraklasy? Wypożyczenie do Lecha Poznań prawdopodobne!

Jan Bednarek blisko transferu do londyńskiego klubu. Najnowsze plotki sugerują, że drużyna Łukasza Fabiańskiego dogaduje szczegóły transferu z Southampton. „Młoty” poszukują środkowego obrońcy. Zarówno Ogobonna, jak i Aguerd borykają się z kontuzjami, natomiast Thilo Kherer nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań. Polski obrońca miałby być odpowiedzią na potrzeby trenera Davida Moyesa.

Źródło: The Athletic

Reklama