87
Views

Jak donosi sekretarz generalny PZPN jest już decyzja. Polska zagra w finałach baraży do MŚ 2022. Oczywiście, jest to związane z wojną na Ukrainie, do której doprowadziła Rosja. To oznacza, że 29.03 gramy ze Szwecją lub Czechami o udział w Mistrzostwach Świata 2022.

Polska - Islandia
Jest decyzja. Polska w finałach baraży do MŚ 2022

Polska w finałach baraży do MŚ 2022

To bardzo dobra wiadomość dla naszej reprezentacji. Jesteśmy o krok bliżej do udziału w Mistrzostwach Świata 2022, które będą rozgrywane w Katarze w listopadzie i grudniu bieżącego roku. Oczywiście, po drodze czeka nas nie lada wyzwanie. Musimy wygrać ze Szwecją lub Czechami w meczu, który odbędzie się 29 marca.

Wiadomość o decyzji pojawiła się na profilu Łukasza Wachowskiego, który jest sekretarzem generalnym PZPN. Jest to potwierdzona informacja. Wiadomość o tym, że FIFA ukarała Rosję walkowerem została również opublikowana na łamach portalu Laczynaspilka. Pozostaje tylko trzymać kciuki za naszych. Miejmy nadzieję, że Polska w finałach baraży do MŚ 2022 zwycięży, a my będziemy oglądali naszą reprezentację w Katarze już jesienią tego roku.

Tagi:
·
Kategoria artykułu
Sport
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.