237
Views

Kapitan Ameryka jest jednym z ulubionych superbohaterów, a jego “uosobienie” w postaci Chrisa Evansa pokochało miliony fanów na całym świecie. Nic dziwnego, że na wieść o następcy w sieci zawrzało … kim on jest? 

“The Falcon and Winter Soldier” – Kapitan o nowej twarzy! 

W związku z premierą ostatniego odcinka pierwszego sezonu “The Falcon and Winter Soldier” dowiedzieliśmy się kto “finalnie” przejmie schedę po Steve Rogersie. Anthony Mackie, który wciela się w serialowego “Sokoła” był przez wielu fanów typowany do tej roli. Cała historia zaczęła się w ostatnich scenach kinowego hitu “Avengers: Endgame”. Grany przez Chrisa Evansa, Kapitan poprosił Sama Wilsona AKA Sokoła by ten przejął po nim tarczę lub odnalazł właściwą osobę na jego miejsce.  

Zdjęcia promujące ostatni odcinek serialu rozwiewają wszelkie wątpliwości dotyczące spadkobiercy tytułu Kapitana Ameryki. W nowym “uniformie” widzimy Sokoła, który jest uzbrojony w legendarną tarczę oraz swoją lotnię.

“Kapitan Ameryka 4” Roboczym tytułem nowego filmu? 

Na “fejsbukowym” profilu “Captain America”, który obserwuję 15mln użytkowników, zdjęcie Anthonego Mackiego w stroju Kapitana widnieje jako główne. Czy jest to potwierdzenie, że bohaterem nowego filmu “Kapitan Ameryka 4” będzie właśnie Sam Wilson? Wielu fanów nie zgadzało się z decyzją studia, aby odsunąć od roli Chrisa Evansa. Dlatego Anthony Mackie ma przed sobą dużo pracy, aby przekonać do siebie fanów Marvel Studio. 

Kategoria artykułu
Film
Tomasz Chrusciel

Pasjonat sportu i motoryzacji. Prywatnie trener personalny z wieloletnim doświadczenie. Moje "działka" to testy aut, aktualizacje z ringów i klatek na świecie oraz nowe technologie. Stay Tuned!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.