Kazar x Balamonte – kolekcja inspirowana stylem Grzegorza Krychowiaka

Kazar x Balamonte prezentują nową kolekcję ubrań inspirowanych stylem pomocnika reprezentacji Polski, Grzegorza Krychowiaka. To już trzeci sezon, kiedy obie marki łączą siły, tworząc wyjątkową kolekcję dla mężczyzn.

Kazar x Balamonte po raz trzeci

Najnowsza kolekcja stworzona w ramach współpracy obu marek została zaprojektowana z myślą o modnym ubiorze, reprezentowaniu siebie i komforcie. Tegoroczna kolekcja inspirowana jest stylem jednego z najlepszych pomocników w historii polskiej piłki nożnej, Grzegorza Krychowiaka.

Przeczytaj także: Marka GAP wróciła na polski rynek! Nowa kampania ICONS!

Reklama

Kolekcja, w której projektowaniu udział brał Grzegorz Krychowiak, jest odpowiedzią na potrzeby aktywnego, współczesnego mężczyzny, który budowę swojego wizerunku zaczyna od niepodważanego, unikatowego stylu, uniwersalizmu, możliwości podkreślenia swojej osoby i wygody. Właśnie z takim zamysłem przez życie idzie piłkarz.

Nowa kolekcja inspirowana jest stylem Grzegorza Krychowiaka

Ubrania, które znajdują się w nowej kolekcji, łączą w sobie przemyślane konstrukcje, które cechują się uniwersalnością, niezależnie od pory roku czy zmieniających się trendów, nienagannym stylem i ponadczasową klasyką splątaną z nowoczesnym stylem. Kolekcja cechuje się minimalizmem, który widać również w kolorystyce.

Dla mnie kolekcja, którą mam przyjemność tworzyć we współpracy z marką Kazar, musi łączyć przede wszystkim wygodę z najwyższą jakością.  W najnowszej jesienno-zimowej kolekcji chcemy zaproponować modele wpisujące się w najnowsze trendy mody, ale takie, które każdy aktywny mężczyzna może wykorzystać w stylizacjach na co dzień.

Grzegorz Krychowiak

Najnowsza kolekcja jest idealnym połączeniem jakości, wykonania z materiałów z najwyższej półki oraz wyczucia panujących trendów w modzie. Skierowana jest ona przede wszystkim do aktywnych mężczyzn lubiących streetwear oraz tych, którzy uważnie śledzą światowe trendy modowe. W kolekcji znajdziemy awangardowy styl, którym charakteryzuje się Grzegorz Krychowiak.

Źródło: info. prasowe

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama