111
Views

Po wielu tygodniach rozmów i zgrzytów na linii Robert Lewandowski – Bayern Monachium Polak w końcu został wytransferowany do klubu, o którym mówił już od dawna – FC Barcelony. Pomimo amerykańskiego tournée nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany przez klub. Kiedy więc odbędzie się prawdziwa prezentacja Roberta Lewandowskiego na Camp Nou?

Polak w końcu trafił tam gdzie chciał

Robert Lewandowski po tygodniach plotek, negocjacji i starań, w końcu stał się pełnoprawnym zawodnikiem katalońskiego klubu. FC Barcelona zapłaciła Bawarczykom 45 mln euro plus dodatki, choć przez jakiś czas Bayern Monachium zapierał się, że nie jest to wystarczająca kwota, za jaką może sprzedać swojego napastnika. Ostatecznie Polak jednak trafił na Camp Nou.

Przeczytaj także: Fernando Alonso przechodzi do Aston Martin F1 Team! Wielki transfer w F1!

FC Barcelona przygotowuje się do sezonu La Liga, objeżdżając Stany Zjednoczone i rozgrywając towarzyskie mecze. Kataloński klub grał m.in. z Realem Madryt czy Juventusem. Polak wystąpił we wszystkich tych spotkaniach, jednak nie zapisał na swoim koncie żadnej bramki. Teraz po powrocie do Katalonii czeka nas oficjalna prezentacja Roberta Lewandowskiego.

Robert Lewandowski. Pierwszy mecz w barwach FC Barcelony. prezentacja roberta lewandowskiego
Kiedy prezentacja Roberta Lewandowskiego na Spotify Camp Nou?

Prezentacja Roberta Lewandowskiego na Spotify Camp Nou – kiedy, o której i za ile?

Prezentacja Roberta Lewandowskiego wzbudza wśród kibiców “Dumy Katalonii” wielkie zainteresowanie. Publiczna prezentacja piłkarza na Spotify Camp Nou dobędzie się 5 sierpnia, około godziny 11. Bilety na to wydarzenie są darmowe i można je zamówić na stronie fcbarcelona.com, jednak trzeba się śpieszyć, jeśli chcecie zobaczyć prezentację na własne oczy. Ilość biletów jest jednak ograniczona, ponieważ pierwszeństwo zamówienia mieli fani zarejestrowanie jako członkowie klubu.

Zainteresowanie prezentacja Lewandowskiego może pobić hiszpański rekord pod względem frekwencji podczas prezentacji piłkarza. Do tej pory najwięcej kibiców zgromadziło się podczas oficjalnej prezentacji Cristiano Ronaldo w Realu Madryt. Na Santiago Bernabeu pojawiło się wówczas ok. 75 tys. fanów. Spotify Camp Nou powieści 100 tys. widzów. Będzie komplet?

Wydarzenie będzie transmitowane również przez Barca TV.

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.