106
Views

Już dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store zostaną udostępnione kolejne dwie gry za darmo: Killing Floor 2 oraz Ancient Enemy.

Killing Floor 2 do odebrania za darmo na Epic Games Store
Killing Floor 2 do odebrania za darmo na Epic Games Store

Dosłownie za kilkadziesiąt minut pojawi się możliwość odebrania Killing Floor 2, a przy okazji za pomocą kilku dodatkowych kliknięć możemy dopisać do swojej biblioteki gier tytuł Ancient Enemy.

Czekaj, czekaj. Killing Floor 2 ponownie za darmo?

Odnośnie tego pierwszego tytułu to okazja na jego odebranie już była na platformie słynącej z rozdawania darmowych gier dwa lata temu. Na odbiór tych tytułów platforma daje nam równo tydzień czasu, bo w kolejny czwartek o godzinie 17:00 pojawią się kolejne dwa darmowe tytuły, które na ten moment są nie znane.

Trailer Killing Floor 2

Zdecydowanie mniejszym zainteresowaniem będzie cieszyć się drugi tytuł, czyli Ancient Enemy. Tytuł ten jest z pograniczna RPG i karcianek, a w samej grze wcielamy się w bohatera, który przygotowuje się do ostatecznego starcia z siłami zła. Tytuł ten miał swoją premierę 9 kwietnia 2020 roku i powstał przy współpracy ze szkocką artystką Jen Pattion i projektantem Jimem Rossignolem.

Trailer Ancient Enemy

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii gry.

Źródło: Epic Games Store

Kategoria artykułu
Gry
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.