113
Views

W profesjonalnym sporcie taka wpadka nie powinna mieć miejsca. Romanowski nie dopełnił limitu wagowego przed KSW 72!

KSW 72 – walka wieczoru zagrożona!

Tomasz Romanowski to postać dobrze znana fanom mieszanych sztuk walki. Niestety, popularnemu “Tommiemu” nie udało się zbić wagi do założonego limitu. Zawodnik konkuruje w mocno obsadzonej kategorii półśredniej to znaczy, że na dzień przed galą Romanowski miał “ściąć” do limitu 77 kg. Niestety waga pokazała o 3 kg więcej, co sprawiło, że do starcia dojdzie jednak “Tommy” utraci połowę swojej wypłaty.

Grzebyk vs Romanowski potencjalnym “dominatorem”?

Walka obu zawodników była zapowiadana jako “dominator” czyli starcie, które wyłoni kolejnego przeciwnika dla mistrza kategorii półśredniej – Roberto Soldića. Chorwat jest niepokonany w federacji KSW, pokonując legendy tj. Khalidova i Materlę umocnił się na tronie mistrza. Grzebyk i Romanowski są jedynymi, którzy mogą stawić czoła piekielnie mocnym uderzeniom “Robocopa” Sam zawodnik skomentował sytuacje z niezrobieniem wagi wymownymi słowami:

“Niestety, nie udało się zrobić wagi. Dużo zostało. Czas powiedzieć sobie stop w tej kategorii. Gratulacje dla Grzebyka, jutro damy wojnę życia”

PPV gali KSW 72 dostępne do wykupienia tutaj!

Źródło zdjęć” portal mmarocks.pl,

Kategoria artykułu
Sport
Tomasz Chrusciel

Pasjonat sportu i motoryzacji. Prywatnie trener personalny z wieloletnim doświadczenie. Moje "działka" to testy aut, aktualizacje z ringów i klatek na świecie oraz nowe technologie. Stay Tuned!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.