139
Views

Zdaje się, że nie tylko firmy, ale również i bogaci ludzie wierzą w wirtualny świat 3D, jakim jest metaverse. Potwierdzają to coraz częstsze informacje o kupnie wirtualnych przedmiotów za kuriozalne ceny. Pewna osoba kupiła właśnie posiadłość w wirtualnym świecie za ponad 450 tys. dolarów. Będzie sąsiadem legendarnego rapera, Snoop Dogga.

Metaverse to przyszłość?

Według Marka Zuckerberga metaverse to przyszłość internetu. To właśnie za pomocą naszych awatarów będziemy spotykać się z naszymi znajomymi w wirtualnym świecie. Czy jest to dobre, przekonamy się o tym za kilka lat. Teraz jednak słyszmy o firmach, które przenoszą się do wirtualnego świata i w ten sposób chcą zarabiać na swoich produktach.

Nie tylko firmy zdają się wierzyć w powodzenie tego wirtualnego projektu świata. Co jakiś czas słyszmy o osobach, które wydały wielkie pieniądze na coś, czego fizycznie nie będą mogły nigdy dotknąć. Mowa tutaj o przedmiotach w metaverse. Swego czasu słyszeliśmy o osobie, która kupiła wirtualny jacht o wartości ok. 3 milionów złotych. Teraz ktoś kupił posiadłość, za którą zapłacił aż 458 tys. dolarów!

Przeczytaj także: Wydał 3 mln PLN na luksusowy jacht istniejący w wirtualnym świecie!

Zapłacił za wirtualną posiadłość aż 1,8 mln PLN. Będzie sąsiadem Snoop Dogga

Wiara w wirtualny świat jest tak duża, że cyfrowe mieszkania i domy mają wartość tych rzeczywistych. Pewna osoba zapłaciła za posiadłość w metaverse aż 458 tys. dolarów, co w przeliczeniu na złotówki daje nam aż 1,8 mln złotych. Wszystko po to, aby być sąsiadem popularnego rapera, Snoop Dogga. Raper jest jednym z największych inwestorów w wirtualny świat wśród celebrytów.

Kalifornijski raper często daje koncerty w wirtualnym świecie oraz uruchomił własny wirtualny świat o nazwie Snoop Verse. Po jej powstaniu sprzedano jedną z większych posiadłości. Fan rapera zapłacił za nią wyżej wspomnianą sumę. Za taką kwotę można kupić piękne mieszkanie w największych miastach na świecie, nie tylko w Polsce. Ale jak to mówi klasyk, kto bogatemu zabroni?

Źródło: Twitter

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.