Launcher iOS 16 na Androida. Gdy iPhone jest za drogi

Nigdy chyba tego nie zrozumiem. Po co udawać, że posiada się iPhone, skoro to nadal smartfon z Androidem. Często bardzo dobry i być może o wiele lepszy pod kątem parametrów od produktu Apple. Tak czy inaczej, istnieje launcher iOS 16 na Androida, jeśli jakiś posiadacz smartfonu z systemem Google chciałby poudawać produkt z Cupertino.

Oczywiście, to nie pierwsza taka nakładka, która „zmienia” Androida w iOS. Po co? Sam nie wiem. Tak czy inaczej, istnieje pewna „moda”, która wręcz nakazuje inspirowanie się produktami marki Apple. Popatrzcie jak wyglądają popularne, chińskie smartfony. Ba, przecież niektórzy fabrycznie stosują nakładki, które wręcz imitują iOS. Na szczęście nie wszyscy, ale jednak, często zdarzają się takie przypadki.

Launcher iOS 16 na Androida. Gdy iPhone jest za drogi
Launcher iOS 16 na Androida. Gdy iPhone jest za drogi

Launcher iOS 16 na Androida. Gdy iPhone jest za drogi

Co ciekawe, sam iOS 16 nie jest jeszcze dostępny szerokiemu gronu posiadaczy iPhone. Fakt, da się go zainstalować ale nadal jest to wersja beta. Apple zapewne udostępni system wraz z premierą iPhone 14. Tak czy inaczej, posiadacze Androida mogą już pobrać imitację systemu na swoje smartfony. Po jej pobraniu i zainstalowaniu widzimy zmienione ikony oraz widżety. Krótko mówiąc, wszystko, co mamy w systemie ma imitować pod kątem wizualnym iOS.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

OLX z 2 zarzutami od UOKiK. Chodzi m.in. o przesyłki OLX

UOKiK postawił dwa zarzuty popularnej platformie sprzedażowej OLX. Chodzi...

Rosja nie zagra na Euro 2024! Sborna wyrzucona z turnieju!

Reprezentacja Sbornej, jak i wszystkie rosyjskie kluby zostały wyrzucone...

Nicholas Latifi odchodzi z Williamsa. Kto go zastąpi?

Stało się to, o czym cały świat F1 mówił...

USB typu C w iPhone już w przyszłym roku!

Czas złącza Lightning powoli dobiega końca. Jak podają najnowsze...

Polski konkurent dla Battlefielda – World War 3 za darmo

Studio The Farm 51 poinformowało, że polski FPS -...
Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.