100
Views

Lech Poznań wygrał swój pierwszy mecz z Karabachem Agdam i do Baku jedzie z jednobramkową zaliczką. Czy Mistrz Polski zdoła obronić wynik i awansować do kolejnej rundy? Od tego spotkania zależeć będzie dalsza gra do eliminacji fazy grupowej Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać mecz?

Rewanż będzie niezwykle ciężki. Czy Kolejorz da radę?

Pierwszy mecz Lecha Poznań z Karabachem Agdam zakończył się jednobramkowym zwycięstwem Mistrza Polski. Twierdza Poznań nie została zdobyta przez azerski zespół, jednak dzisiejszy mecz zagrają oni na swoim stadionie. Spotkanie zapowiada się na bardzo trudne, ponieważ jednobramkowa zaliczka nie jest zbyt bezpieczna. Polski zespół będzie musiał wystrzegać się błędów, jeśli chce dojść do kolejnej rundy eliminacji do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Przeczytaj także: Robert Lewandowski przyciąga dwa kolejne kluby. Co z Barceloną?

Poprzednie spotkanie nie zachwycało pod względem jakości piłkarskiej. Obie drużyny stwarzały sobie sytuacje bramkowe, jednak kapitalizacja jednej z nich przyszła dopiero w 41. minucie. Po nieco chaotycznej, ale skutecznej akcji piłkę do bramki azerskiego zespołu skierował Mikael Ishak. To była jedyna bramka w tym meczu, którą dziś trzeba obronić.

Gdzie oglądać mecz Lech Poznań – Karabach Agdam?

Lech Poznań stanie więc dziś przed bardzo trudnym zadaniem, ponieważ Karabach Agdam, kiedy mierzył się w poprzednich edycjach Ligi Mistrzów z polskim zespołem, to wychodził z tego pojedynku obronną ręką. Dziś fani poznańskiego Lecha, jak i polskiej piłki wierzą, że ta passa zostanie przerwana i Kolejorz awansuje do kolejnej rundy rozgrywek.

Liga Mistrzów lech poznań
Polski klub zagra w kolejnej rundzie el. do Ligi Mistrzów? Na zwycięzcę tego pojedynku czeka już mistrz Szwajcarii.

Gdzie oglądać mecz Lech Poznań – Karabach Agdam? Spotkanie rozpocznie się o 17:20 i będzie transmitowane na kanale TVP Sport oraz na stronie internetowej TVP Sport, aplikacji mobilnej i smart TV. Na zwycięzcę tego pojedynku w kolejnej rundzie czeka już mistrz Szwajcarii, FC Zurich.

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.