110
Views

Robert Lewandowski w dalszym ciągu pozostaje zawodnikiem niemieckiego Bayernu Monachium. Polak jasno dał do zrozumienia, że nie chce być już zawodnikiem mistrza Niemiec. Marzy mu się Barcelona, jednak oba klub nie mogą dojść do porozumienia. Kością niezgody są oczywiście pieniądze. Dlatego też pojawiły się informacje, że jeśli Katalończycy nie ściągną do siebie Lewego, spróbują zrobić do Chelsea i PSG.

Robert Lewandowski chce odjeść, ale czy trafi tam, gdzie chce?

Dziś rozpoczął się obóz przygotowawczy Bayernu Monachium do nowego sezonu. Na treningu pojawił się Robert Lewandowski, który od kilku miesięcy próbuje wydostać się z bawarskiego klubu. Polski napastnik poczuł się urażony faktem, że klub szukał za jego plecami zmiennika, dlatego też nie wyobraża sobie przyszłości w tej drużynie. Bayern nie chce go jednak sprzedać i twierdzi, że musi wypełnić on swój kontrakt, który trwa jeszcze rok.

Przeczytaj także: Przyszłość Cristiano Ronaldo w Man Utd wyjaśniona?

Nie ma chyba osoby na świecie, która nie wiedziałaby, do jakiego klubu chce trafić Robert Lewandowski. Celem numer 1 Polaka w kwestii przyszłej gry jest oczywiście FC Barcelona. Niestety dla napastnika, Bayern Monachium nie jest skłonny przystać na ofertę katalońskiego klubu, która jest po prostu za mała. Klub z Katalonii ma jednak ograniczone środki, ponieważ ich sytuacja finansowa jest daleka od stabilnej.

Na horyzoncie Wyspy i Francja? Polak nie trafi do Hiszpanii?

Robert Lewandowski chce grać w Barcelonie, jednak jeśli kluby nie dojdą do porozumienia w kwestii transferu, to najbliższy rok będzie on musiał zostać w Monachium. Jest jednak jeszcze jedna opcja, czyli wykupienie zawodnika przez inny klub. Według najnowszych przecieków ze ściągnięcia RL9 nie zrezygnowało Chelsea, które pytało już o zawodnika kilka tygodni temu. Klubowi ze Stamford Bridge brakuje typowej “9”, a Lewandowski byłby idealnym uzupełnieniem składu.

To jednak niejedyny klub, który myśli o sprowadzeniu polskiego napastnika. Sytuację kapitana reprezentacji Polski bacznie obserwuje także PSG, o którym w kwestii “Lewego” mówi się już od kilka lat. W przypadku paryskiego klubu o braku środków na transfery nie możemy mówić. Robert Lewandowski w ataku z Kylianem Mbappe, Leo Messim i Neymarem? Zabójczy kwartet!

Czy do takiego transferu dojdzie?

Źródło: Twitter

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.