Connect
To Top

MAD DOG GH701 – tanie słuchawki dla graczy

Wielu z nas po ciężkim dniu w pracy chce usiąść przy komputerze, by zrelaksować się i zagrać w ulubioną grę. Aby nie przeszkadzać domownikom warto założyć na głowę headset. Chciałbym przedstawić Wam MAD DOG GH701, a więc tanie słuchawki dla graczy. Czy oferują wystarczającą jakość? Sprawdźmy to.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Jakość dźwięku

Słuchawki dla graczy muszą przede wszystkim oferować wysoką czujność oraz sporo basu. Musimy przecież usłyszeć przeciwnika, który się do nas skrada. Za sprawą dynamicznych przetworników o średnicy 5 cm jest to możliwe. Model ten oferuje pasmo przenoszenia na poziomie 20 – 20000 Hz, a także czułość wynoszącą 117 dB. Co ciekawe, możliwe jest także uzyskanie dźwięku przestrzennego 7.1 (oczywiście będzie to dźwięk wirtualnie przetworzony). To oznacza, że wrażenia z rozgrywki w takich grach jak Battlefield, Counter Strike czy Call of Duty będą wręcz nieziemskie. Atutem jest także dobrze zaprojektowana konstrukcja słuchawek. Regulowany pałąk sprawia, że możemy dostosować je do naszej głowy, natomiast nauszniki bardzo dobrze wyciszają otoczenie. Dzięki temu możemy skupić się na rozgrywce.

Mikrofon oferuje dobrą jakość podczas rozmów z innymi uczestnikami gry. Podczas testów wszystkie komunikaty, które przekazywałem były dobrze słyszalne, nikt nie narzekał na głośność czy też “czytelność”. Brakuje jednak aktywnej redukcji szumów. Pamiętajmy jednak, że są to tanie słuchawki dla graczy.

MAD DOG GH701 - słuchawki wyposażone są w wygodne nauszniki

MAD DOG GH701 – słuchawki wyposażone są w wygodne nauszniki

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media