Connect
To Top

MAD DOG GH701 – tanie słuchawki dla graczy

Wielu z nas po ciężkim dniu w pracy chce usiąść przy komputerze, by zrelaksować się i zagrać w ulubioną grę. Aby nie przeszkadzać domownikom warto założyć na głowę headset. Chciałbym przedstawić Wam MAD DOG GH701, a więc tanie słuchawki dla graczy. Czy oferują wystarczającą jakość? Sprawdźmy to.

Wstecz1 z 3Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

MAD DOG GH701

Poszukując headsetu musimy zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Przede wszystkim nauszniki muszą być wygodne. Nie ma chyba nic gorszego niż boląca głowa po kilku godzinach gry. W przypadku MAD DOG GH701 możemy być pewni, że problemów nie uświadczymy. To za sprawą regulowanego pałąku oraz nauszników, wykonanych z przyjemnego w dotyku materiału. Głośniki są natomiast zakryte siatką. Jak widać tanie słuchawki dla graczy wcale nie muszą oferować słabej jakości. Wręcz przeciwnie, testowany model zachęca do zakupu nie tylko designem, lecz także tym, jak został wykonany. Konstrukcja jest trwała, dzięki czemu możemy być pewni, że słuchawki będą nam towarzyszyć przez długi czas. Co ciekawe, GH701 wyposażony jest w podświetlenie LED. To z pewnością spodoba się fanom efektownie wyglądających gadżetów. Warto także zauważyć, że słuchawki wyposażone są w ponad dwumetrowy przewód, który dodatkowo wzmocniony został za pomocą tekstylnego oplotu. Jest on zakończony wtyczką USB. Wypływa on na ochronę kabla przed przypadkowym uszkodzeniem. Headset posiada jednokierunkowy mikrofon, który został zamontowany na regulowanym wysięgniku. Dzięki temu będziemy mogli dostosować go do naszych preferencji.

MAD DOG GH701 – headset oferuje dobrą jakość dźwięku

Wstecz1 z 3Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media