Marshall prezentuje swoje pierwsze słuchawki TWS

W obecnych czasach każdy producent urządzeń do słuchania muzyki powinien posiadać w swojej ofercie bezprzewodowe słuchawki TWS, zwłaszcza jeśli chodzi o duże marki muzyczne. Do tego grona ostatnio dołączył Marshall, prezentując słuchawki Minor III oraz Motif ANC.

Marshall Minor III to podstawowa wersja słuchawek

Legendarny producent wzmacniaczy postanowił wejść na rynek słuchawek TWS z dwoma modelami. Pierwszymi słuchawkami są Marshall Minor III. Bateria w tym modelu pozwoli na 25 godzin pracy na pojedynczym ładowaniu, wliczając w to także ładowanie za pomocą etui z powerbankiem. Słuchawki posiadają także funkcję bezprzewodowego ładowania, także możemy ładować je bez wykorzystania okablowania.

Słuchawki Marshall Minor III prezentują bardzo ciekawy design, który sprawia, że prezentują się one bardzo dobrze. Nie sposób jednak przeoczyć tego, że zarówno słuchawki, jak i etui urządzenia mocno swoją konstrukcją przypominają AirPods od Apple. Etui jednak zostało pokryte materiałem przypominającym skórę węża, a same słuchawki w kolorze czarnym posiadają złote akcenty. Słuchawki obsługują sterowanie dotykowe oraz standard IPX4. Słuchawki zostały wycenione na około 129 USD.

Marshall prezentuje swoje pierwsze słuchawki TWS
Marshall prezentuje swoje pierwsze słuchawki TWS

Model Motif ANC to wersja z aktywną redukcją szumów

Flagowym modelem słuchawek od Marshall są Motif ANC. Jak sama nazwa mówi, słuchawki te wyposażono w technologię Active Noise Canceling, czyli aktywnej redukcji szumów. Producent stworzył specjalną aplikację, w której można dostosować poziom wygłuszania. W tym przypadku możemy powiedzieć o 20 godzinach pracy na pojedynczym ładowaniu.

Przeczytaj także: Nowa funkcja dotycząca dźwięku w urządzeniach Bluetooth

Słuchawki różnią się wyglądem od swojego tańszego odpowiednika. Tutaj również widać inspiracje słuchawkami od Apple, tym razem AirPods Pro. O ile same słuchawki oferują nieco inny kształt, to w przypadku etui z powerbankiem nie można tego powiedzieć. Tak samo, jak w przypadku Minor III model Motif ANC posiada stylowo obszyte etui. Słuchawki wykończono w czarnym kolorem. Słuchawki Marshall Motif ANC wyceniono na 199 USD.

marshall motif ANC
Marshall prezentuje swoje pierwsze słuchawki TWS

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Rząd wyda 15 mln zł abyś nie oglądał stron dla dorosłych!

Inflacja, problemy z gospodarką i szereg innych problemów, a......

Nowa wersja Burgera Drwala w McDonald’s. Sprawdź szczegóły!

Niebawem pojawi się nowa wersja Burgera Drwala w McDonald's....

Autostrada A4 będzie darmowa? To by było zbyt piękne.

Autostrada A4 budzi mieszane uczucia wśród kierowców. Jedno jest...

Piłeś i jedziesz? Policja zatrzyma Ci samochód. Bezpowrotnie

Tak. Policja zatrzyma Ci samochód i to bezpowrotnie! W...

Powołania do wojska 2023. Te grupy unikną wezwania. Zobacz

Kryzys na świecie, problemy z inflacją, coraz droższe życie,...


Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!