146
Views

Design klawiatur może się różnić, jednak jej konstrukcja jest taka sama w każdym przypadku. W prawie każdym! Oto prawdopodobnie najgorsza klawiatura na świecie. Za jej stworzenie odpowiada japoński oddział Google. Pisanie na niej to koszmar!

GBoard to zdecydowanie najgorsza klawiatura na świecie

Układ klawiszy w każdej klawiaturze jest taki sam. Nie ma potrzeby zmiany czegoś, co działa dobrze i korzysta z tego każdy. Google postanowiło zrobić mały eksperyment i tym sposobem powstała najgorsza klawiatura na świecie. Mowa tutaj o fizycznej wersji GBoard.

Przeczytaj także: Logitech G713 – klawiatura dla lubiących się wyróżniać

Klawiatura GBoard w żadnym stopniu nie przypomina klawiatury, którą możemy znaleźć w naszym laptopie, przy naszym komputerze stacjonarnym czy w naszym urządzeniu mobilnym. Każdy jej klawisz ułożony jest obok drugiego, w prostej linii sprawiając, że jest to zdecydowanie najgorsza klawiatura na świecie.

Ty też możesz mieć taką klawiaturę!

Klawiatura stworzona przez japoński oddział Google jest ergonomicznym koszmarem. Pisanie na niej jest po prostu niewygodne, dlatego też śmiało można nadać jej miano najgorszej klawiatury na świecie. Oczywiście urządzenie to powstało w ramach żartu, jednak jeśli lubisz cierpieć, sam możesz ją stworzyć.

Google bowiem udostępniło dokładną instrukcję stworzenia tego urządzenia w serwisie GitHub. Tym sposobem najgorsza klawiatura na świecie może stanąć na Twoim biurku.

Źródło: XDA-Developers

Kategoria artykułu
Peryferia
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.