Netflix szykuje bardzo ciekawą funkcję. O czym mowa?

Platforma Netflix stale chce zadowolić swoich klientów, dlatego też uruchamia kolejne funkcje w swoim serwisie. Za wzór wzięła sobie TikToka, Instagrama i YouTube i udostępnia funkcję Fast Laughs. Czy użytkownicy będą z niej korzystać?

Netflix Fast Laughs mają przyciągnąć nowych abonentów

Idea serwisu TikTok, Instagram Rolls i YouTube Shorts jest prosta – krótkie filmiki mają zaciekawić użytkownika. W przypadku TikToka świetnie się to sprawdziło i na tym polega fenomen tej aplikacji. Netflix wydaje się, pozazdrościł zainteresowania chińskiemu portalowi społecznościowemu i uruchomił podobną funkcję. Ta nazywa się Fast Laughs. 

Fast Laughs od Netflix mają być formą rozrywki trwającą lekko ponad 30 sekund. Funkcja ma przyciągnąć użytkowników do produkcji, które za pomocą tego rozwiązania ich zainteresują. Fast Laughs po raz pierwszy pojawiło się w krajach anglojęzycznych w 2021 roku. Oczywiście występuje ona na urządzeniach mobilnych, jednak teraz rozpoczęły się testy na telewizorach. 

Koniec z dzieleniem się kontem?

Głównym zamysłem funkcji jest przyciągnięcie do platformy Netflix osób, które nie posiadają wykupionej subskrypcji w serwisie. Opcja nie jest jeszcze dostępna w Polsce, ale niewykluczone, że pojawi się również w naszym kraju. Czy będzie ona skuteczna, o tym przekonamy się zapewne niebawem. 

Netflix podsumowanie 2020. Co oglądali Polacy?
Netflix szykuje bardzo ciekawą funkcję. O czym mowa?

Przeczytaj także: Netflix bierze się za osoby dzielące konta

Wprowadzenie nowej funkcji to nie jedyne zmiany na popularnej platformie. Przedsiębiorstwo po raz kolejny postanowiło utrudnić dzieleniem się kontem ze znajomymi. Użytkownicy w Polsce, podczas próby zalogowania dostają powiadomienie o potwierdzeniu własności konta za pomocą wysłanego na maila kodu. Jeśli dostęp do skrzynki pocztowej posiada jedna osoba, użytkowanie konta może być bardzo frustrujące. 

Źródło: The Verge

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Melvin Manhoef, legenda K1, kończy sportową karierę

Były przeciwnik Mameda Khalidova, Melvin Manhoef zakończył sportową karierę!...

UOKiK wygrywa w sądzie z właścicielem sieci Biedronka

Sąd podtrzymał decyzję UOKiK odnośnie kary 115 milionów złotych...

Google zamknie usługę Google Stadia w 2023 roku

Oficjalnie Google poinformowało o zamknięciu usługi Google Stadia w...

Walka w budce telefonicznej podczas PRIME Show MMA 3

PRIME Show MMA 3 zachwyca pomysłowością. Walka w budce...

Instagram postanowił wydłużyć Stories. Potrwają zdecydowanie dłużej! Ile?

Stories najczęściej narzędzie używane przez użytkowników popularnego serwisu społecznościowego....
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj