Site icon MenWorld.pl

Nietypowy twórca tatuażu

Jak wykonywać zawód bez sprawnej ręki?  Wystarczy tylko (lub) aż unikalna proteza, która służy jako maszyna do tatuażu. Sam wygląd urządzenia podkreśla jego unikalność, wszystko za sprawą artysty o pseudonimie Gonzal. Maszyna zawiera igłę do tatuażu, ciśnieniomierz oraz całą sieć rurek. Pomimo tak wielu elementów konstrukcja jest lekka i nie sprawia problemu w użytkowaniu.

Dzięki zastosowanej technologii tatuaże wyprodukowane przy użyciu protezy nie obiegają od prac konwencjonalnych tatuażystów. Przy tym wykonanie prac jest niezwykle łatwe.  Prezentowany sprzęt to prototyp. Jak podkreśla JC nie może korzystać z urządzenia przez cały dzień. Samo czyszczenie jest długim i skomplikowanym procesem.  Bazowy projekt ma zostać poddany modyfikacją tak aby korzystanie z maszyny do tatuażu było praktyczniejsze.

Mimo wszystko należy docenić pomysł konstruktorów, pracę protezy możecie zobaczyć na poniższym filmiku. Czy urządzenie zostanie opatentowane i trafi do sprzedaży? Tego nie wiadomo z pewnością skorzystałoby z niego wiele potrzebujących osób.

https://www.youtube.com/watch?v=EWTmNIny1Q0

Exit mobile version