81
Views

Nothing, czyli konsumencki startup technologiczny założony przez współzałożyciela OnePlus przez kilka ostatnich miesięcy informował o pracach nad swoim smartfonem. Oczekiwanie można zakończyć, ponieważ Nothing Phone 1 został oficjalnie zaprezentowany. No… w połowie, ponieważ na razie pokazano jedynie tył smartfona.

Firma prezentuje wygląd swojego pierwszego telefonu

O smartfonie Nothing mówi się już od jakiegoś czasu. Firma założona przez współzałożyciela OnePlus zaprezentowała już bezprzewodowe słuchawki TWS, które zyskały bardzo dobre opinie. Firma postanowiła więc spróbować swoich sił na rynku smartfonów i zapowiedziała Nothing Phone 1.

Przeczytaj także: Wszystko na wierzchu, czyli nowe transparentne słuchawki Nothing Ear 1

Oficjalna premiera smartfona Nothing Phone 1 ma nastąpić 12 lipca podczas specjalnego wydarzenia. Firma wie jednak, że utrzymanie informacji na temat swoich produktów w dzisiejszych czasach jest bardzo trudna, dlatego też sama postanowiła dokonać “wycieku”. Producent zaprezentował tył urządzenia.

Nothing Phone 1 pozuje. Jak będzie wyglądał tył smartfona?

Po zdjęciach, które zostały udostępnione przez firmę w sieci, smartfon zdaje się posiadać transparentne plecki. Sugeruje to przede wszystkim wygląd cewki ładowania bezprzewodowego. Jak podaje założyciel firmy, Carl Pei, Nothing Phone 1 posiada podświetlane paski z tyłu telefonu. W środku cewki umieszczono logo.

Nothing Phone 1
Nothing Phone 1 wreszcie zaprezentowany! Oto jak się prezentuje!

Zdjęcia nie zdradzają nam jedna zbyt dużo. Możemy również zobaczyć, że Nothing Phone 1 posiada podwójny aparat. Wydaje się, że telefon ma płaskie krawędzie, a po prawej stronie umieszczono przycisk zasilania. Przyciski do regulowania głośności znajdują się po lewej stronie urządzenia. Co znajdziemy pod spodem? Procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 i będzie obsługiwany przez Nothing OS oparty na Androidzie 12. Więcej informacji zostanie zdradzonych zapewne bliżej daty premiery urządzenia.

Źródło: Nothing

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.