Nowe adidas Ultraboost Light - lekkie jak piórko!
84
Views

Zbliżają się cieplejsze dni, a to oznacza, że jest to idealna pora do rozpoczęcia biegania. Sport ten wymaga jednak odpowiedniego obuwia, a nowe adidas Ultraboost Light, które są niezwykle lekkie, sprawią, że z przyjemnością będziemy pokonywać kolejne kilometry.

Nowe adidas Ultraboost Light wbiegają trasę

Jeśli myślicie nad bieganiem albo powrotem do tego sportu, to adidas przygotował dla was coś bardzo ciekawego. Chodzi o nowe obuwie do biegania, które są przedstawicielem kultowej serii – nowe adidas Ultraboost Light oferują wszystko to, co oczekuje od nich użytkownik.

Przeczytaj także: Test ASICS GEL-Nimbus 25. Buty do biegania po asfalcie.

Wygoda, lekka konstrukcja oraz odpowiednie technologie, które odpowiednio amortyzują nasze ciało przy kontakcie z nawierzchnią. To właśnie tymi cechami mogą pochwalić się nowe adidas Ultraboost Light. Najnowsza generacja jest aż o 30 proc. lżejsza niż poprzedni model, a to dzięki unikalnej strukturze molekuł setek kapsułek BOOST. Wszystko po to, aby zwiększyć efektywność biegacza!

Nowe adidas Ultraboost Light - lekkie jak piórko!
Nowe Ultraboost Light są najlżejszym modelem w historii serii!

Najlżejsze w historii

Nowe adidas Ultraboost Light są najlżejszymi budami w historii serii Ultraboost. Projektanci zastosowali tutaj technologie, które mają wpływać na odczucia z biegania. Wśród najważniejszych innowacji zastosowanych w bucie możemy wyróżnić punkt Linear Energy Point umieszczony w podeszwie buta. Został on przeprojektowany w taki sposób, aby w pełni wykorzystać potencjał nowego materiału Light Boost oraz zoptymalizować responsywność. Lekka, zapewniająca idealne dopasowanie do stopy i doskonale oddychająca cholewka PRIMEKENIT+ ma zagwarantować komfort podczas biegu.

Co ciekawe, na podeszwie nowej wersji obuwia adidas Ultraboost Light znajdziemy gumę firmy Continental, której zadaniem jest zagwarantowanie jak najlepszej przyczepności niezależnie od warunków pogodowych. Obuwie możemy dostać w aż 9 kolorach w wersji męskiej i 6 w wersji damskiej! Model ten można znaleźć m.in. pod tym linkiem.

Źródło: Info. prasowe

Kategoria artykułu
Sport · Moda męska
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.