Connect
To Top

Nowe buty Vans Versatile UltraRange 3D

Jedna z najpopularniejszych marek zaprezentowała nowy model butów Vans UltraRange 3D.

Vans Versatile UltraRange 3D

Przedstawiony w październiku w nowej kolorystyce (Check) Black / Blue model Vans Versatile UltraRange 3D charakteryzuje się podeszwą o trzech gęstościach, która łączy piankę Vans UltraCush Lite z oryginalną podeszwą z motywem wafla, aby wzmocnić miękki, amortyzowany krój. Takie rozwiązanie zapewnia lepszą trwałość podczas aktywności. UltraRange 3D wyposażony został w oddychającą górną cholewkę, połączoną z nową wytrzymałą podeszwą i unikalnie zaprojektowanym zapiętkiem. To wszystko by zwiększyć stabilność i zapewnić lepszy komfort chodzenia. Konstrukcja buta Vans LuxLiner ™ idealnie dopasowuje się do stopy. Ma to jeszcze bardziej podkreślić wszechstronność tego modelu.

Seria Vans UltraRange jest uważana za jedną z najbardziej innowacyjnych w ofercie tego producenta. Dostępna od 18 października najnowsza odsłona modelu UltraRange zapewnia podwyższony komfort noszenia wszystkim, którzy potrzebują go w pogoni za przygodą.

More in Fashion

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media