115
Views

Na stacjach Circle K pojawiła się nowa, specjalna oferta hot dogów oraz napojów mrożonych. Sprawdźcie szczegóły!

Oczywiście, stacja paliw kojarzy się nam przede wszystkim z tankowaniem samochodu, jednak wszyscy dobrze wiemy, że przedsiębiorstwa te zarabiają również na sprzedaży artykułów spożywczych. Mowa między innymi o kawie, hot dogach czy innych przekąskach. Przede wszystkim hot dogi na Circle K możemy kupić z kiełbaską włoską lub meksykańską, jeśli lubimy ostre potrawy. Dodatkowo w przypadku napojów mrożonych (które zamrażają mój mózg) pojawił się nowy smak – K-Freeze Fanta Lemon.

Circle K - nowości kulinarne na stacjach. Hot dogi i napoje
Nowości kulinarne na stacjach Circle K – hot dogi i napoje

Nowości kulinarne na stacjach Circle K – hot dogi i napoje

Fakt, ceny paliw raczej zniechęcają do dalszych podróży, jednak jeśli zgłodniejemy w trasie, warto sprawdzić ofertę Circle K, która wprowadziła do sprzedaży nowe hot dogi. Pierwszy serwowany jest z kiełbaską meksykańską z ostrym chilli i zieloną papryką. Dodatkowo możemy wybrać pikantny sos salsa mexicana. Z kolei osoby, które nie przepadają za ostrymi potrawami mogą wybrać wariant z włoską kiełbaską, mozarellą, oregano i bazylią. Oba hot dogi dostępne są w bułce pszennej lub grahamce.

Drugą z nowości, jaką przygotowała sieć jest napój K-Freeze o smaku Fanta Lemon. Oprócz mocno cytrusowego wariantu, klienci mogą zakupić inne smaki: malinowy, truskawkowa Fanta oraz Coca-Cola. Co ciekawe, można je dowolnie łączyć, a każdy z napojów serwowany jest w kubku, który zmienia barwę pod wpływem temperatury.

Sprawdź również nasze testy samochodów nowych.

Kategoria artykułu
Kulinaria
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.