128
Views

NVIDIA wczoraj dodała 4 nowe tytuły do swojej usługi GeForce now, które można streamować na prawie każdym urządzeniu w dowolnym miejscu.

NVIDIA dodaje 4 nowe gry do usługi GeForce NOW
NVIDIA dodaje 4 nowe gry do usługi GeForce NOW

GeForce NOW posiada w swojej bibliotece już ponad 1300 gier i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Listę wszystkich gier znajdziecie klikając tutaj. Do grona tych tytułów NVIDIA postanowiła dopisać kolejne cztery.

Jakie zmiany wprowadzono w usłudze GeForce NOW?

Zanim przejdziemy do listy nowo dodanych gier wspomnę tylko o ostatnich zmianach. Użytkownicy kart graficznych RTX 3080 mogą prowadzić rozgrywkę w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę. Dotyczy to graczy na PC, MAC oraz posiadaczy SHIELD TV. NVIDIA wspomina także, że gra rFactor 2 finalnie nie trafi do GeForce NOW i wycofuje poprzedni komunikat sugerujący, że wkrótce tytuł ten będzie dostępny.

NVIDIA dodaje 4 nowe gry do usługi GeForce NOW
Gra rFactor 2 finalnie nie trafi do usługi od NVIDIA

Dodatkowo firma informuje, że gracze mogą skorzystać z ekstremalnie niskich opóźnień oraz efektów RTX w tytułach, które wspierają wcześniej wspomnianą technologię. Poniżej lista nowo dodanych gier:

  • Matchpoint – Tennis Championship (Steam, 7 lipca)
  • Starchip Troopers – Terran Command (Epic, 7 lipca)
  • Sword and Fairy Inn 2 (Steam, 8 lipca)
  • Arma Reforger (Steam)

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii gry.

Źródło: NVIDIA

Kategoria artykułu
Gry
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.