O której start EURO 2024? Gdzie oglądać mecz otwarcia?

Już dziś startują Mistrzostwa Europy 2024 w Niemczech! Gdzie oglądać mecz otwarcia pomiędzy gospodarzami a Szkocją?
O której start EURO 2024? Gdzie oglądać mecz otwarcia? O której start EURO 2024? Gdzie oglądać mecz otwarcia?
O której start EURO 2024? Gdzie oglądać mecz otwarcia? Fot. UEFA

Europejscy miłośnicy futbolu w końcu się doczekali! Już dziś oficjalnie rozpoczynają się Mistrzostwa Europy 2024 w Niemczech! O której start EURO 2024 i gdzie oglądać mecz otwarcia, w którym Niemcy zmierzą się ze Szkocją?

Start EURO 2024 już dziś!

Na ten moment czekali wszyscy miłośnicy piłki nożnej na Starym Kontynencie. Mistrzostwa Europy 2024 mające miejsce na terenie Niemiec oficjalnie startują właśnie dziś! 24 reprezentacje Europy przez kolejne 30 dni będzie walczyć o tytuł najlepszej drużyny Europy, która będzie dzierżyć ten tytuł do 2028 roku. Obrońcą tytułu są Włosi. Czy uda im się powtórzyć ten sukces?

Wiem, kto wygra EURO 2024! Zrobiłem symulację w EA FC 24
Włosi są obrońcami tytułu. Czy uda im się powtórzyć sukces z EURO 2020? Fot. UEFA/EA Sports FC 24

Przeczytaj także: Wiem, kto wygra EURO 2024! Zrobiłem symulację w EA FC 24

Reklama

Wśród niekwestionowanych faworytów wymienia się głównie jedną reprezentację, grupowego rywala Polski, Francję. Drużyną, która wierzy, że w końcu nadszedł ich czas, jest reprezentacja Anglii. Synowie Albionu byli bardzo blisko sięgnięcia tytułu podczas EURO 2020, jednak musieli uznać wyższość Włochów w rzutach karnych. Nigdy nie można przekreślać Niemców, którzy przecież są tegorocznymi gospodarzami.

Każdy taki turniej ma swojego czarnego konia i wszyscy mocno wierzymy, że tą drużyną będzie reprezentacja Polski. Podopieczni Michała Probierza w fazie grupowej zmierzą się z Holandią, Austrią i Francją, a pierwszy mecz z ławki obejrzy Robert Lewandowski, który boryka się z kontuzją. Czy Polacy zaskoczą rywali i wyjdą z grupy?

O której start EURO 2024? Gdzie oglądać mecz otwarcia?
Kto zostanie Mistrzem Europy? Fot. UEFA

Gdzie oglądać mecz otwarcia?

Start EURO 2024 oznacza, że dziś będzie miał miejsce mecz otwarcia, w którym reprezentacja Niemiec zmierzy się ze Szkocją. Faworytem tego meczu jest oczywiście drużyna gospodarzy, chociaż Szkoci to niewygodna i twardo grająca drużyna, która nie raz pokazała, że może pokonać największe drużyny w Europie.

Gdzie zatem oglądać pierwszy mecz na EURO 2024? Spotkanie Niemcy – Szkocja rozpocznie się o godzinie 21:00 na stadionie Allianz Arena w Monachium. Pierwszy pojedynek na tegorocznych Mistrzostwach Europy 2024 będzie transmitowany w TVP 1, TVP Sport oraz na stronie internetowej sport.tvp.pl kompletnie za darmo!

Ile drużyn awansuje z grupy na EURO 2024? Polska ma szansę; O której start EURO 2024? Gdzie oglądać mecz otwarcia?
O której start EURO 2024? Gdzie oglądać mecz otwarcia?

Źródło: opr. wł./TVP

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama