Sorel jesień-zima

Odważnie, kolorowo i wygodnie. Oto jesienno-zimowa kolekcja Sorel

Chłodniejsze dni zbliżają się do nas dużymi krokami, dlatego też Sorel, legendarna lifestylowa marka obuwnicza przedstawiła zupełnie nową gamę obuwia, która przystosowane jest do zmiennych warunków atmosferycznych podczas jesienno-zimowego okresu. 

Kolekcja jesień-zima marki Sorel. Wygoda niezależnie od warunków! 

Obuwie z kolekcji jesień-zima 2020 marki Sorel przedstawia klasyczne obuwie w nowej odsłonie. Nowa gama modeli obuwia charakteryzuje się nie tylko wygodą oraz funkcjonalnością, ale przede wszystkim różnymi wzorami, kombinacjami kolorystycznymi, materiałami i najwyżej klasy wykończeniem. Funkcjonalność obuwia z kolekcji jesień-zima sprawia, że obuwie sprawdzi się na miejskich uliczkach, jak i podczas wypadu poza miasto. 

Sorel Caribou w nowej, miejskiej odsłonie!

Marka Sorel to coś więcej niż klasyczny model Caribou, który świetnie sprawdza się nawet przy temperaturze -40 stopni Celsjusza. Kolekcja jesień-zima 2020 to przede wszystkim streetwearowy design, który przykuwa wzrok mnogością detali, wysoką jakością materiałów i funkcjonalnością. Najnowsza kolekcja ma nie tylko chronić przed trudnymi warunkami atmosferycznymi, ale również gwarantować niesamowitą wygodę. 

Nowy model Sorel Caribou w dalszym ciągu oferuje wszystkie swoje najważniejsze zalety. Producent postanowił poddać obuwie lekkiemu odświeżeni i nadał mu lekki, miejski look. Najnowsze modele z serii Caribou wykonane zostały z bardzo wysokiej jakości skóry, mogą pochwalić się wodoodpornością oraz uszczelnionymi szwami. 

Zupełnie nowe modele – oto sportowe obuwie z serii Keza i Mac Hill

W ramach nowej kolekcji Sorel FW 2020 w gamie producenta znalazły się dwa nowe modele – Kezar i Mac Hill. Obuwie z tej serii gwarantują nowoczesny wygląd w połączeniu z wysoką funkcjonalnością. 

Modele obuwia z kolekcji Kezar to odzwierciedlenie dynamicznego tempa życia. Lekka, elegancka i przede wszystkim wygodna konstrukcja zapewnia odpowiednią amortyzację. Wszystkie modele z tej serii mogą pochwalić się sportowym charakterem i są wodoodporne. 

Z kolei kolekcja Sorel Mac Hill Mid to propozycja dla osób, które poszukują obuwia do długich, miejskich wędrówek. Ta alternatywa dla tenisówek jest nie tylko wodoodporna, ale i lekka. Buty Mac Hill Mid oferują świetną przyczepność i usztywniany zapiętek.