Chłodniejsze dni zbliżają się do nas dużymi krokami, dlatego też Sorel, legendarna lifestylowa marka obuwnicza przedstawiła zupełnie nową gamę obuwia, która przystosowane jest do zmiennych warunków atmosferycznych podczas jesienno-zimowego okresu. 

Kolekcja jesień-zima marki Sorel. Wygoda niezależnie od warunków! 

Obuwie z kolekcji jesień-zima 2020 marki Sorel przedstawia klasyczne obuwie w nowej odsłonie. Nowa gama modeli obuwia charakteryzuje się nie tylko wygodą oraz funkcjonalnością, ale przede wszystkim różnymi wzorami, kombinacjami kolorystycznymi, materiałami i najwyżej klasy wykończeniem. Funkcjonalność obuwia z kolekcji jesień-zima sprawia, że obuwie sprawdzi się na miejskich uliczkach, jak i podczas wypadu poza miasto. 

Odważnie, kolorowo i wygodnie. Oto jesienno-zimowa kolekcja Sorel
Odważnie, kolorowo i wygodnie. Oto jesienno-zimowa kolekcja Sorel

Sorel Caribou w nowej, miejskiej odsłonie!

Marka Sorel to coś więcej niż klasyczny model Caribou, który świetnie sprawdza się nawet przy temperaturze -40 stopni Celsjusza. Kolekcja jesień-zima 2020 to przede wszystkim streetwearowy design, który przykuwa wzrok mnogością detali, wysoką jakością materiałów i funkcjonalnością. Najnowsza kolekcja ma nie tylko chronić przed trudnymi warunkami atmosferycznymi, ale również gwarantować niesamowitą wygodę. 

Nowy model Sorel Caribou w dalszym ciągu oferuje wszystkie swoje najważniejsze zalety. Producent postanowił poddać obuwie lekkiemu odświeżeni i nadał mu lekki, miejski look. Najnowsze modele z serii Caribou wykonane zostały z bardzo wysokiej jakości skóry, mogą pochwalić się wodoodpornością oraz uszczelnionymi szwami. 

Zupełnie nowe modele – oto sportowe obuwie z serii Keza i Mac Hill

W ramach nowej kolekcji Sorel FW 2020 w gamie producenta znalazły się dwa nowe modele – Kezar i Mac Hill. Obuwie z tej serii gwarantują nowoczesny wygląd w połączeniu z wysoką funkcjonalnością. 

Modele obuwia z kolekcji Kezar to odzwierciedlenie dynamicznego tempa życia. Lekka, elegancka i przede wszystkim wygodna konstrukcja zapewnia odpowiednią amortyzację. Wszystkie modele z tej serii mogą pochwalić się sportowym charakterem i są wodoodporne. 

Z kolei kolekcja Sorel Mac Hill Mid to propozycja dla osób, które poszukują obuwia do długich, miejskich wędrówek. Ta alternatywa dla tenisówek jest nie tylko wodoodporna, ale i lekka. Buty Mac Hill Mid oferują świetną przyczepność i usztywniany zapiętek.