Site icon MenWorld.pl

OnePlus Nord 2 wybuchł podczas treningu!

Wszyscy pamiętamy kontrowersje wokół Samsunga Galaxy Note 7. Bateria w modelach wybuchała tak regularnie, że producent zaprzestał produkcji smartfona i dopiero kiedy naprawiono błąd, południowokoreański producent zdecydował się na ponowne wypuszczenie telefonu. Czy teraz taki sam los czeka OnePlus Nord 2? W sieci pojawiły się zdjęcia, które przedstawiają spalony telefon, który wybuchł podczas treningu!

Nowy OnePlus Nord 2 wybucha podczas użytkowania

Na Twitterze pojawił się wpis, w którym możemy przeczytać, że pięciodniowy OnePlus Nord 2 wybuchł podczas użytkowania. Wpis na popularnym serwisie społecznościowym zamieści Ankur Sharm z Bengaluru, który opisał, że nowy smartfon chińskiego producenta zajął się płomieniami podczas treningu. Na całe szczęście użytkownikowi nic się nie stało, ale jak przyznaje autor posta, trauma pozostała.

Użytkownikiem zupełnie nowego OnePlus Nord 2 była żona Sharma, która właśnie odbywała trening na rowerze górskim. Dokładnych szczegółów nie posiadamy, jednak w pewnym momencie smartfon zaczął się mocno dymić, a po chwili wybuchł i stanął w płomieniach. Na całe szczęście kobieta nie doznała żadnych uszkodzeń ciała. Czy to może oznaczać, że cała seria jest narażona na przegrzanie?

Co na to producent?

Oczywiście całą sprawą zainteresował się producent i odniósł się do już usuniętego posta Sharma. OnePlus oznajmił, że już przygląda się tej sprawie. Smartfon jest oczywiście niezdatny do użytkownika. Zniszczony jest cały tył – plecy smartfona, obiektywy aparatu oraz wyświetlacz i zapewne wszelkie podzespoły, które stopiły się pod wpływem ciepła.

Przeczytaj także: Seria OnePlus 9T nie pojawi się w tym roku

Na całe szczęście jest to pojedynczy przypadek. Jednak na pewno zastanawiające jest to czy wadliwy był jeden komentarz, czy cała seria? Jak incydentu związanego z wybuchem OnePlus Nord 2 odniesie się producent? Zapowiedział on już rekompensatę dla użytkownika. Pytanie tylko, czy zdecyduje się na przegląd serwisowy wszystkich modeli?

Exit mobile version