OPPO Reno 10x Zoom – startuje kampania promującą model

Wprowadzeniu modelu do sprzedaży w Polsce będzie towarzyszyła szeroka kampania reklamowa w Internecie. Już od dziś fani OPPO będą mogli poznawać najlepsze funkcje Reno 10x Zoom za pomocą serii 30-sekundowych spotów wideo. W czterech odcinkach zaprezentowane zostaną przykładowe sytuacje, w których główne cechy najnowszego smartfonu (tryb nocny, dziesięciokrotny zoom, obiektyw szerokokątny i wytrzymała bateria) pomagają wykorzystać  jedyne w swoim rodzaju okazje i uratować wspomnienia. Kolejne epizody zabawnego miniserialu będą publikowane na polskich profilach społecznościowych firmy OPPO – Facebooku, Instagramie oraz Youtubie. Kampania będzie trwała prze kolejne 4 tygodnie i będzie realizowana przez agencję Webtalk. Dodatkowo bohaterowie spotów pojawią się w szerokiej, zasięgowej kampanii display.  Wszystkie spoty przedpremierowo prezentujemy poniżej:

OPPO Reno Series 10x Zoom |S01E01

OPPO Reno Series 10x Zoom |S01E02

OPPO Reno Series 10x Zoom |S01E03

OPPO Reno Series 10x Zoom |S01E04

Przedsprzedaż smartfonu OPPO Reno 10x Zoom wystartowała w największych sklepach z elektroniką w Polsce – Media Markcie, RTV Euro AGD, X-komie i Media Expercie, oraz w strefie marki na Allegro. Dla wszystkich, którzy zdecydują się skorzystać ze specjalnej przedsprzedażowej oferty, OPPO przygotowało atrakcyjny dodatek – wysokiej jakości, bezprzewodowe słuchawki Plantronics Backbeat GO 600 o wartości 400 zł. Promocyjny zestaw będzie dostępny w sugerowanej cenie 3 499 zł. Przedsprzedaż potrwa do 10 czerwca, liczba zestawów jest ograniczona.

Zoom na kreatywność

OPPO Reno 10x Zoom to smartfon, który otwiera przed twórcą zupełnie nowe możliwości – pozwala spojrzeć na świat z bliska. Dzięki zastosowaniu  systemu, który składa się z trzech kamer fani mobilnej fotografii mogą uchwycić na zdjęciach to, co z pozoru nieosiągalne, i co najważniejsze – w doskonałej jakości. Przy tak dużym zoomie ciężko jest zachować pełną stabilność, dlatego OPPO wyposażyło swój topowy model w udoskonalony podwójny system OIS, który kompensuje drżenie rąk, dając czysty, dobrej jakości obraz.

Poza tym, że nowy Reno 10x Zoom pozwala zrobić świetnie zdjęcia oddalonych obiektów, posiada także dedykowany tryb do fotografii nocnych. Tryb Ultra Night chroni wykonywane zdjęcia przed nadmierną ekspozycją, oddając szczegóły nawet w bardzo trudnych warunkach oświetleniowych. Dodano także nową funkcję – optymalizację portretów AI, która pozwala na rozróżnienie obiektów, ludzi i tła na zdjęciach wykonanych nocą.

OPPO Reno to także wysokiej jakości, profesjonalne portrety – w ustawieniach aparatu dostępnych jest aż 5 stylowych ustawień rozmycia, filtr upiększający AI oraz tryb Olśniewające Kolory, który działając na poziomie pikseli, dostosowuje barwy na fotografii tak, by były jednocześnie niezwykle żywe i bliskie rzeczywistości.

Reno 10x Zoom spełni wymagania także osób, które wolą rejestrować momenty za pomocą wideo. Najnowszy smartfon OPPO pozwala nagrywać filmy w rozdzielczości 4K, dzięki czemu odtwarzane wideo-wspomnienia są tak realne. Reno posiada także system stabilizacji obrazu OIS, który dodatkowo wspiera twórcę, dbając o to by obraz był zawsze wyraźny i wolny od drgań. Mobilni filmowcy mogą także cieszyć się świetną jakością nagrywanego dźwięku – topowy smartfon OPPO wyposażono w dostarczany przez firmę Nokia system OZO Audio, który pozwala na rejestrowanie i edycję z jeszcze większą dokładnością i precyzją. Technologia Audio 3D wychwytuje pełny krajobraz brzmień z żywą głębią, kierunkiem i szczegółami. Zoom Audio natomiast działa jak teleobiektyw do dźwięków – umożliwiają łatwą identyfikację i wzmocnienie poszczególnych efektów.

Zoom na design

Seria Reno to zaprojektowane z niezwykłą dbałością o detale smartfony, które charakteryzuje oryginalna konstrukcja i eleganckie, matowe wykończenie. Front urządzenia to idealnie wytrzymały (pokryty szkłem Corning® Gorilla® Glass 6) ekran, który wypełnia aż 93,1% powierzchni. Efekt udało się uzyskać, dzięki innowacyjnemu podejściu do konstrukcji smartfonu. Przedni aparat, jego podświetlenie, słuchawka i tylna lampa błyskowa zostały zamknięte w kompaktowym, wysuwanym module, który pojawia się w ciągu zaledwie 0,8 sekundy. Projektanci OPPO położyli duży nacisk na minimalistyczny design, dzięki czemu Reno 10x Zoom to smartfon, który zarówno z przodu, jak i z tyłu obudowy jest idealnie gładki – bez wcięć czy wystających elementów kamery.

Międzynarodowa gwarancja

Użytkownicy Reno 10x Zoom w ramach międzynarodowej gwarancji mogą korzystać z naprawy urządzeń i aktualizacji oprogramowania w autoryzowanych serwisach OPPO we wszystkich krajach i regionach, gdzie modele te są oficjalnie w sprzedaży. Dzięki temu cieszą się ochroną zawsze i wszędzie.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Mercedes Vito Furgon 111 CDI - bus dla kuriera i nie tylko
Mercedes Vito Furgon 111 CDI – bus dla kuriera i nie tylko