Polacy szykują się do pierwszego i ostatniego meczu testowego przed zbliżającym się finałem barażów, który zostanie rozegrany 29 marca. Mecz Polska – Szkocja rozpocznie się o 20:45. Czesław Michniewicz odkrył karty. Oto skład Polaków na mecz ze Szkocją w Glasgow!

Polska zmierzy się ze Szkocją. Test przed finałem barażów

Polacy rozegrają swój mecz testowy, który pokaże w jakiej są formie. Reprezentacja Polski dziś o 20:45 wybiegnie na stadion w Glasgow, gdzie zmierzy się z reprezentacją Szkocji. Pierwotnie dziś miał odbyć się pierwszy mecz barażowy, w którym to Polska zagrałaby z Rosją. Z racji napaści tego kraju na Ukrainę Sborna, jak i wszystkie rosyjskie kluby zostały wyrzucone z międzynarodowych rozgrywek.

Przeczytaj także: Polska – Szkocja. Gdzie oglądać mecz?

Polska zagra mecz towarzyski, jednak Szwedzi i Czesi będą bić się o awans do finałów baraży, do którego reprezentacja Polski dostała się automatycznie po wykluczeniu reprezentacji Rosji. To właśnie zwycięzca pary Szwecja – Czechy ma być przeciwnikiem Polaków w meczu o awans do finałów Mistrzostw Świata 2022 rozgrywanych w Katarze.

Skład Polaków na mecz ze Szkocją

Pojedynek Polski ze Szkocją będzie pierwszym meczem Czesława Michniewicza w roli selekcjonera reprezentacji Polski. Mamy nadzieję, że będzie to zwycięski debiut, chociaż wynik dzisiejszego spotkania nie będzie tak ważny. Najważniejszy mecz rozegrany zostanie 29 marca, bo właśnie wtedy okaże się, czy pojedziemy do Kataru.

Oto skład Polaków na mecz ze Szkocją:

skład polaków na szkocję
Oto skład Polaków na mecz ze Szkocją! Tak zagramy!

Źródło: Twitter ŁNP