AliExpress jest niezwykle popularne w naszym kraju i Alibaba Group zdaje się o tym doskonale wiedzieć. Największym minusem zamawiania produktów od sprzedawców z Państwa Środka jest czas oczekiwania na przesyłkę, która idzie nawet kilka tygodni. To się wkrótce zmieni, ponieważ w Polsce zostanie otwarte centrum logistyczne!

Zakupy na AliExpress jeszcze prostsze

Fani zakupów na AliExpress mają się z czego cieszyć. Nie tak dawno Alibaba Group ogłosiła współpracę z polską firmą InPost, dzięki czemu produkty możemy zamawiać bezpośrednio do paczkomatów. To jednak nie koniec dobrych wiadomości, ponieważ dla polskich konsumentów udostępniono darmową dostawaę która ma obejmować ponad 80% produktów.

Przeczytaj także: Zakupy na AliExpress jeszcze prostsze dla Polaków!

Co więcej, AliExpress uruchomiło także specjalną ofertę z produktami o bardzo niskiej cenie. Mowa tutaj o rzeczach, których cena wynosi 1 PLN lub kwotę bardzo zbliżoną. Zakupy na tym portalu są więc bardzo opłacalne, jednak największym ich minusem jest oczywiście czas oczekiwania na dostawę. To jednak wkrótce się zmieni, ponieważ Alibaba Group inwestuje w nasz kraj!

Alibaba Group otwiera centrum logistyczne w Polsce!

Jak podaje Gary Topp, dyrektor generalny AliExpress na środkowo- i wschodnioeuropejski rynek, Polska jest dla przedsiębiorstwa oczywistym i naturalnym wyborem na stworzenie pierwszego centrum logistycznego w tej części Europy. Dzięki wybudowaniu centrum logistycznego wysyłka paczek będzie zdecydowanie szybsza, zwłaszcza w stosunku do mieszkańców kluczowych miast.

Tak więc zakupy na AliExpress stały się jeszcze prostsze i szybsze! Placówka ma obsługiwać nie tylko Polskę, ale także sąsiednie kraje. Co więcej, przesyłki będą dostarczane w mniej niż 5 dni od złożenia zamówienia. Czas oczekiwania skróci się do trzech dni, a w przypadku takich miast jak Poznań, Kraków, Katowice czy Warszawa paczkę otrzymamy już na drugi dzień!