Zakupy na AliExpress jeszcze prostsze dla Polaków!

Kupowanie produktów na AliExpress jest bardzo popularne w naszym kraju. Nie ma się co dziwić, ponieważ w serwisie można zrobić naprawdę spore zakupy, nie wydając przy tym fortuny. To wkrótce będzie jeszcze łatwiejsze, ponieważ serwis należący do Alibaba Group wprowadza dwie nowe funkcje, które mają pomóc w walce z konkurencją.

AliExpress częstym wyborem Polaków

Serwis AliExpress to takie nasze polskie Allegro, tylko że kilka razy większe. W serwisie należącym do Alibaba Group można znaleźć naprawdę bardzo dużo produktów, które w Polsce kosztują kilka razy więcej. Nic więc dziwnego, że Polacy pokochali ten serwis. Sam właściciel serwisu wydaje się zauważać zainteresowanie portalem wśród obywateli naszego kraju, dlatego też przygotował dla Polaków dwie ciekawe funkcje.

Przeczytaj także: Paczkomaty Allegro już wkrótce zaczną pojawiać się w polskich miastach!

Wprowadzenie nowych funkcji w serwisie AliExpress ma być sposobem na walkę z konkurencją. A ta nie jest słaba, ponieważ w dalszym ciągu najpopularniejszym serwisem sprzedażowym w naszym kraju jest rodzime Allegro. Kilka tygodniu do Polski oficjalnie wszedł Amazon, dlatego też Alibaba Group chce mocno wyróżnić się od swojej konkurencji. Co zatem zyskamy?

Dwie nowe funkcje dla polskich użytkowników

Warto zaznaczyć, że obie nowości będą dostępne jedynie dla urządzeń mobilnych i zostaną wprowadzone wraz z najnowszą aktualizacją dla aplikacji. Pierwszą nowością, jaką AliExpress wprowadza do Polski, jest darmowa dostawa. Ma ona dotyczyć aż 80% wszystkich dostępnych w serwisie produktów. Najważniejsze jest jednak to, że nie będzie trzeba osiągnąć minimalnej wartości zamówienia. Do tej promocji zaliczają się wszystkie kategorie, w tym Dom i Ogród.

Drugą nowością, którą ma w planach wprowadzić Alibaba Group jest nowa strefa z produktami, które można nabyć za bardzo niską kwotę. Mowa tutaj o złotówce lub kwotach do niej zbliżonych. AliExpress szykuje także opcję dostawy łączonej, co ma również zapewnić dostarczenie wszystkich produktów w przeciągu 15 dni. Wygląda więc na to, że serwis jeszcze bardziej zyska na popularności w naszym kraju!

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Rząd wyda 15 mln zł abyś nie oglądał stron dla dorosłych!

Inflacja, problemy z gospodarką i szereg innych problemów, a......

Nowa wersja Burgera Drwala w McDonald’s. Sprawdź szczegóły!

Niebawem pojawi się nowa wersja Burgera Drwala w McDonald's....

Piłeś i jedziesz? Policja zatrzyma Ci samochód. Bezpowrotnie

Tak. Policja zatrzyma Ci samochód i to bezpowrotnie! W...

Holandia vs Argentyna. Pierwsza ćwierćfinałowa para MŚ 2022!

A jednak. Po zaciętym spotkaniu Argentyna - Australia, które...

Słuchawki Dyson Zone rodem z Cyberpunk 2077. Cena kosmos!

Z czym kojarzy się Wam ta firma? Zapewne tak...


Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!